Close
Paieškos rezultatai
Prekiių filtrai

GASTAVIT kramtomosios tabletės, N24

Medicinos priemonė. GASTAVIT vartojamas simptominiam padidėjusio skrandžio rūgštingumo sumažinimui kai yra gastroezofaginis refliuksas. Sudėtyje nėra aliuminio hidroksido ar aspartamo, kuris gali sukelti šalutinį poveikį.
Prekės kodas: 46319
Gamintojas: Apipharma
Prekės ženklas: Gastravit

Pristatymo laikas: iki 10 d.d.
12,20€
Kaina galioja tik užsakant internetu
- +

Gastroezofaginio refliukso liga (GERL) yra funkcinė liga, kurios tipiniai simptomai yra laikomi atpylimas rūgščiu turiniu bei kamuojantis rėmuo, kuris atsiranda valgant skrandžio rūgščių išsiskyrimą skatinančius produktus. Organizmui skrandžio rūgštys yra naudingos, nes padeda suvirškinti maistą, tačiau jų perteklius virškinimo sistemą veikia neigiamai. Progresuodama liga gali pažeisti ir kitus organus, todėl pasitaiko ir netipinių simptomų, kurie gali parodyti, kad sergate GERL.

 

 • Lėtinis sausas kosulys.
 • Gerklės skausmas.
 • Bronchinė astma.
 • Gerklų pažeidimas.
 • Prikimęs balsas.
 • Krūtinės skausmas.
 • Pasunkėjęs ar skausmingas rijimas.

 

Gastroezofaginio refliukso liga gali pasireikšti ir mažiems vaikams ar kūdikiams. Pagrindinis požymis, parodantis galimą GERL išsivystymą yra labai dažnas vaiko vėmimas nepraėjus valandai po valgio. Verta nepamiršti, jog vaikas jauname amžiuje atpilinėti maistą gali gana dažnai. To priežastis - nevisiškai susiformavęs stemplės apatinėje dalyje esantis nedidelis vožtuvas, kuris leidžia maistui patekti į virškinamąjį traktą. Dėl šio vožtuvo į stemplę patenka skrandžio turinys, sukeliantis vėmimą. Visgi, jeigu vaikas po maisto ima vemti ypač dažnai, reikėtų susirūpinti dėl galimo GERL išsivystymo.

 

 • Neutralizuoja skrandžio rūgštis.
 • Sumažina gastroezofaginio refliukso būklę (GERL).
 • Apsaugo skrandžio gleivinę.
 • Pasižymi greitu poveikiu.
 • Sudėtyje neturi aliuminio hidroksido.
 • Skirtas naudoti suaugusiems ir vaikams nuo 6 metų amžiaus.


GASTAVIT sudėtyje yra įvairių papildomų sudedamųjų dalių, veikiančių skrandžio aplinkoje. Alginatas yra polisacharidas, išskirtas iš tam tikrų dumblių rūšių. Kai patenka į rūgščią aplinką, skrandis tampa lengvas klampus gelis, kuris apima ir saugo skrandžio gleivinę. Natrio alginato, algino rūgšties ir bikarbonato derinys prisideda prie greitesnio poveikio. Be to, klampus alginato gelis apsaugo nuo skrandžio turinio, kuris sumažina refliukso epizodus. Karbonatas ir bikarbonatas neutralizuoja skrandžio rūgštis. Šioje reakcijoje išsiskiriantis anglies dioksidas užfiksuotas iš alginato gelio, kad susidarytų putos, apimančios skrandžio sultis.SUDĖTIS. Kiekvienoje tabletėje yra 200 mg natrio alginato, 50 mg algino rūgšties, 80 mg natrio bikarbonato, 140 mg kalcio karbonato. Pagalbinės medžiagos: manitolis, sukralozė, silicio dioksidas, daržovių magnio stearatas, glicerolio behenatas. Kvapiosios medžiagos: imbiero ekstraktas, imbiero eterinis aliejus, citrina, mėta.VARTOJIMAS. Suaugusiesiems ir vyresniems negu 12 metų vaikams: išgerkite po 1-2 tabletes po valgio. Vaikams (nuo 6 iki 12 metų): išgerkite po 1 tabletę po valgio. Tabletę galima sukramtyti arba užsigerti stikline vandens. Neviršykite rekomenduojamos dozės.NEPAGEIDAUJAMI REIŠKINIAI. GASTAVIT komponentai yra saugūs, visiškai biologiškai suderinami ir gerai toleruojami, kaip rodo konkretūs tyrimai. GASTAVIT sudėtyje nėra aliuminio hidroksido ar aspartamo, kuris gali sukelti šalutinį poveikį. Jei dozės reikalingos terapiniam poveikiui pasiekti, vienintelis šalutinis poveikis gali būti vidurių užkietėjimas ir trumpalaikis viduriavimas. Jei simptomai išlieka, pasitarkite su gydytoju.SĄVEIKA SU KITAIS VAISTAIS. Dėl didelio klampumo šis medicinos prietaisas gali sulėtinti ar sumažinti kartu vartojamų vaistų absorbciją. Jei vartojate kontraceptines tabletes, prieš pradėdami vartoti GASAVIT pasitarkite su savo gydytoju. Jei vartojate omeprazolį, cimetidiną, cisapridilį ar panašaus farmakologinio poveikio preparatą, rekomenduojama pasitarti su gydytoju.LAIKYMO SĄLYGOS. Laikyti ne aukštesnėje, kaip 25ºC temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. ATSARGUMO PRIEMONĖS IR ĮSPĖJIMAI. Nenaudoti nėštumo ar žindymo laikotarpiu. Neviršykite rekomenduojamos dozės, nes perdozavimas gali sukelti vidurių užkietėjimą ar trumpalaikį viduriavimą. Nevartokite esant lėtiniam vidurių užkietėjimui, viduriavimui, jei yra sunkių inkstų sutrikimų ar sergant lėtiniu širdies nepakankamumu. Jei vartojate ilgiau kaip 30 dienų, rekomenduojama padaryti 7 dienų pertrauką. Negalima naudoti asmenims, alergiškiems sudėtyje esančioms medžiagoms. Nenaudokite pasibaigus tinkamumo laikui, nurodytam ant pakuotės. GAMINTOJAS. „Apipharma Ltd“, Kroatija.ATSTOVAS LIETUVOJE. UAB „Milesfarma“, Sodų g. 5-23, Еlektrėnai. Tel. +(370) 645 10414. El. paštas info@milesfarma.lt

 

GERIAUSIAS IKI (PABAIGOS): žr. ant pakuotės.

Pirkėjai, pirkę šią prekę, taip pat įsigijo
OPER DRES, lipnus, sterilus, chirurginis tvarstis, 9 x 15 cm paveikslėlis

OPER DRES, lipnus, sterilus, chirurginis tvarstis, 9 x 15 cm

0,19€
Kaina galioja tik užsakant internetu
RENNIE, 680 mg/80 mg, kramtomosios tabletės, N24 paveikslėlis

RENNIE, 680 mg/80 mg, kramtomosios tabletės, N24

2,88€
Kaina galioja tik užsakant internetu
VALEROZAN, 60 tablečių paveikslėlis

VALEROZAN, 60 tablečių

5,30€
Kaina galioja tik užsakant internetu
MATOPAT MATOCOMP, marlinis sterilus tvarstis, 7,5 x 7,5 cm, 5 vnt. paveikslėlis

MATOPAT MATOCOMP, marlinis sterilus tvarstis, 7,5 x 7,5 cm, 5 vnt.

0,22€
Kaina galioja tik užsakant internetu