Close
Paieškos rezultatai
Prekiių filtrai

GELENK NAHRUNG, obuolių skonio milteliai, 600 g

Prekės kodas: 33428
Gamintojas: Kiti gamintojai
Prekės ženklas: Gelenk Nahrung

Maisto papildai. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Likutis: Yra
Pristatymo laikas: iki 2 d.d.
37,46€ Kaina „Gintarinio klubo“ nariams
49,94€ Kaina galioja tik užsakant internetu
- +

MAISTINĖ MEDŽIAGA SĄNARIAMS
"Gelenk-Nahrung"

Dietinis maisto produktas iš kolageninių baltymų

Ypatingam sąnarių, sausgyslių pagrindų ir kremzlių maitinimui ir jų atgaivinimui. Taip pat tinka vartoti ir esant dideliems sportiniams krūviams.Tuo pačiu tai medžiaga, skirta plaukų, nagų ir odos atnaujinimui. Pašalina medžiagų trūkumus ir užkerta kelią audinių susidėvėjimui.

Ši maistinė medžiaga sąnariams yra sudaryta tokiu būdu, jog jos sudėtinės dalys yra biologiškai kiek tik įmanoma artimos kremzlių masės, sausgyslių, raiščių ir sąnarių medžiaginei sudėčiai.

Sąnarių maistinės medžiagos dėka pažeistos ar pagalbos reikalaujančios sąnarių vietos aprūpinamos naujomis atnaujinančiomis medžiagomis. Taip pat skatinamas  sąnarių tepalo  išsiskyrimas. Biologiškai veiksmingos sąnarių aprūpinimo medžiagos padidina plaukų skersmenį bei sustiprina rankų ir kojų nagus. Plauko skersmuo padidėja vidutiniškai 10%, o plaukų tankumas išauga apie 16%. Odoje padidėja drėgmės susidarymas, taigi rezultatas- žymiai lygesnė oda.
 
Maistinė medžiaga sąnariams taip pat ir apsaugo, ypač kultivuojant tas sporto šakas, kurios labiausiai apkrauna kaulus, pvz.: kalnų slidinėjimas, boksas, taip pat sporto rūšys, kuriose didelis darbo krūvis tenka sąnariams, pvz.: tenisas,  įvairios bėgimo rungtys, šuoliai į aukštį ir į tolį ir t.t. Prie to priskiriamos ir tos sporto rūšys, kurias praktikuojant nuvarginami sausgyslių pagrindai ar jie būna linkę į uždegimus.

Naujoji maistinė medžiaga sąnariams tinka vartoti ir pasireiškiant nuovargiui bei sunkumui kauluose, pervargimo skausmams ir triukšmams sąnariuose (traškėjimas, girgždėjimas). Tuomet visiškai atnaujinama bendra kremzlinių medžiagų apykaita. Ypatingai gerų rezultatų pasiekiama šios medžiagos vartojimą derinant su pratimais sąnariams (apšildomieji judesiai). Tuomet atstatomųjų medžiagų, būtinų sąnariams, sausgyslėms ir raiščiams, gamyba pagerėja.

Sąnarių maitinimo kursas turi tęstis mažiausiai 3-7 mėnesius ir po pirmųjų pagerėjimo požymių neturi būti nutrauktas: sąnarių maistinių medžiagų apytaka yra žymiai lėtesnė ir ne tokia veikli, kaip raumenų ar kitų organų.

Maistinė medžiaga sąnariams nėra medikamentas, todėl šalutinio poveikio atsirasti negali.

Vartojimo forma:
Vieną kartą per dieną prieš pusryčius vieną desertinį šaukštą arba arbatinį šaukštelį su kaupu (7-10 gramų) išmaišyti vandenyje, pasaldinti pagal skonį ir iškart išgerti. Taip pat galima vartoti kartu su javainiais ar jogurtu. Šių veikliųjų medžiagų vartojimo rezultatai yra puikūs: 356 bandymuose dalyvavę asmenys medžiagos veikimą įvertino gerai ir labai gerai. Vos 0,8%
vartojusiųjų nepajautė jokio poveikio (pagal Seeligmuellerį, terapinė savaitė 39,43 [1989], "Klinika ir praktika").

Sudėtis 100 g:
Baltymai  79 g
Angliavandeniai 5 g
Riebalai  0,3 g
Energetinė vertė 1513 kj (356 kcal)

Sudėtinės medžiagos: želatinas, hidrolizatas iš kolageninių baltymų, vaisių milteliai, rūgštinimo medžiaga - citrinos rūgštis, kvapiosios medžiagos, saldikliai acesulfamas ir aspartamas.

 

Pirkėjai, pirkę šią prekę, taip pat įsigijo
GELENK NAHRUNG, vyšnių skonio milteliai, 600 g paveikslėlis

GELENK NAHRUNG, vyšnių skonio milteliai, 600 g

ARTELAC TRIPLEACTION, akių lašai, 10 ml paveikslėlis

ARTELAC TRIPLEACTION, akių lašai, 10 ml

11,29€
Kaina galioja tik užsakant internetu
GIFT Natūralūs kasdieniniai įklotai, 30vnt paveikslėlis
Laikinai neturime

GIFT Natūralūs kasdieniniai įklotai, 30vnt

DOPPELHERZ SYSTEM KOLLAGEN 11.000 PLUS, 30 buteliukų paveikslėlis

DOPPELHERZ SYSTEM KOLLAGEN 11.000 PLUS, 30 buteliukų