GINGIUM, 120 mg, plėvele dengtos tabletės, N60

Informacinis lapelis

Gingium 120 mg plėvele dengtos tabletės

Rafinuotas ir kiekybiškai įvertintas ginkmedžių sausasis ekstraktas

 

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti šį vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija.

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas.

-          Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.

-          Jeigu norite sužinoti daugiau arba pasitarti, kreipkitės į vaistininką.

-                 Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Žr. 4 skyrių.

 

Apie ką rašoma šiame lapelyje?

 

1.      Kas yra Gingium ir kam jis vartojamas

2.      Kas žinotina prieš vartojant Gingium

3.      Kaip vartoti Gingium

4.      Galimas šalutinis poveikis

5.      Kaip laikyti Gingium

6.       Pakuotės turinys ir kita informacija

 

 

1.       Kas yra Gingium ir kam jis vartojamas

 

Gingium yra augalinis vaistas. Jo veiklioji medžiaga gaunama iš medžio – dviskiaučio ginkmedžio lapų. Gingium vartojamas jeigu esate vyresnio amžiaus ir:

-       Sergate lengvo ir vidutinio sunkumo smegenų kraujotakos nepakankamumu. Jo simptomai: susilpnėjusi atmintis ir dėmesio koncentracija, bloga nuotaika, spengimas ar ūžimas ausyse, svaigulys ar galvos skausmas. Gingium skiriamas šių simptomų gydymui.  Išvardinti simptomai negali būti pirminės ligos simptomai, nes juos reikia gydyti specifinėmis priemonėmis.

-      Jūs protarpiais šlubuojate (yra II laipsnio periferinių arterijų užakimas pagal Fontaine). Gingium vartojamas nueito be skausmo kelio ilginimui, taikant fizines ir gydomąsias priemones, ypač treniravimąsi vaikščiojant.

-       Jums sukasi galva ir (arba) spengia ausyse dėl kraujagyslių pažeidimo ir senatvinių pokyčių. Gingium vartojamas mažinti šiuos simptomus.

 

SVARBU!

Dažno galvos sukimosi ir spengimo ausyse priežastį visuomet turi ištirti gydytojas. Jeigu staiga sutriko klausa ar apkurtote, nedelsiant kreipkitės į gydytoją.

 

Jūsų organizmo atsako į šio vaisto poveikį numatyti neįmanoma.

 

 

2.       Kas žinotina prieš vartojant Gingium

 

Gingium vartoti negalima:

-        jeigu yra alergija dviskiaučio ginkmedžio lapų ekstraktui (Gingium veiklioji medžiaga) arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje);

-                 jeigu moteris nėščia.

 

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti Gingium.

-               Patologiškai padidėjusio polinkio į kraujavimą (hemoraginės diatezės) atvejais, taip pat kartu taikant gydymą antikoaguliantais, šio vaisto turi būti vartojama tik po gydytojo konsultacijos.

-               Kadangi yra pavienių įrodymų, kad preparatai, kuriuose yra ginkmedžio, gali didinti polinkį į kraujavimą, dėl atsargumo, prieš chirurginę operaciją šio vaisto vartojimas turi būti nutrauktas. Prašom laiku informuoti savo gydytoją, jeigu Jūs vartojate ginkmedžio lapų ekstraktų tam, kad jis galėtų nuspręsti apie tolesnius veiksmus.

 

Jeigu Jums yra nustatytas priepuolinis sutrikimas (epilepsija), prieš vartojant šio vaisto prašom pasitarti su savo gydytoju.

 

Dviskiaučio ginkmedžio lapų ekstraktas kol kas yra nepakankamai ištirtas, todėl depresinę būseną ir galvos skausmą, nesusijusius su silpnaprotystės sindromu, Gingium galima gydyti tik laikantis visų atsargumo priemonių. Atidžiai perskaitykite 1 skyrių „Kas yra Gingium ir kam jis vartojamas“.

 

Vaikams ir paaugliams

Gingium yra neskirtas vartoti jaunesniems nei 18 metų vaikams ir paaugliams. Tyrimų su šios amžiaus grupės pacientais nėra.

 

Kiti vaistai ir Gingium

Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Vartojant Gingium kartu su trombocitų agregaciją mažinančiais vaistais (pvz.,  klopidogreliu, acetilsalicilo rūgštimi ir kitais nesteroidiniais vaistais nuo uždegimo) jų poveikiui gali būti daroma įtaka.

Gingium vartojant kartu su dabigatranu patartina laikytis atsargumo.

Vartojant Gingium kartu su nifedipinu keliems asmenims buvo pastebėtas padidėjęs galvos svaigimas ir karščio pylimas.

Nerekomduojama vartoti ginkmedžio preparatų kartu su efavirenzu nes gali sumažėti efavirenzo koncentracija kraujo plazmoje.

Jeigu vartojate Gingium ilgai, gali pasireikšti šio vaisto ir kitų kartu vartojamų vaistų, kurie slopina kraujo krešėjimą (pvz., varfarino), sąveika.

 

Nėštumas ir žindymo laikotarpis

Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia, arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

Vartoti nėštumo metu draudžiama, o žindymo laikotarpiu - nerekomenduojama.

 

Gingium sudėtyje yra laktozės ir gliukozės

 Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.

 

Informacija sergantiems cukriniu diabetu

Vienoje tabletėje yra 0,04 vieneto pakeičiamųjų angliavandenių.

 

 

3.       Kaip vartoti Gingium

 

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

 

Dozavimas

Smegenų kraujotakos nepakankamumo, kraujagyslių pažeidimo ir senatvinių pokyčių simptomų gydymas

Vartokite po 1 tabletę 1 – 2 kartus per parą (atitinka 120 – 240 mg paros dozę).

 

Be kojų skausmo nueinamo atstumo didinimas, jei sergama periferinių arterijų užakimu bei dėl kraujagyslių pažeidimo ar senatvinių pokyčių atsiradusio galvos sukimosi ir spengimo ausyse mažinimas

Vartokite po 1 tabletę 1 kartą per parą (atitinka 120 mg paros dozę).

 

Vartojimas vaikams

Nėra pakankamai patirties kaip šiuo vaistu gydyti vaikus, todėl vaikų, jaunesnių negu 18 metų, juo gydyti nerekomenduojama.

 

Vartojimo metodas

Gingium vartokite po valgio, nekramtykite, užgerkite skysčiu.

Norėdami perskelti tabletę, padėkite ją ant kieto pagrindo ir silpnai paspauskite nykščiu; tabletė skils per pusę.

 

Gydymo trukmė

Smegenų kraujotakos nepakankamumo simptomų gydymo trukmė priklauso nuo ligos sunkumo.

Jeigu Jūsų liga lėtinė, vaisto vartokite ne trumpiau kaip 8 savaites. Jeigu Gingium vartojate 3 mėnesius, kreipkitės į gydytoją, kad jis įvertintų, ar verta tęsti gydymą.

 

Nueito be skausmo kelio pailginimui Gingium vartokite ne trumpiau kaip 6 savaites.

 

Jeigu dėl kraujagyslių pažeidimo ir kitokių priežasčių galvos sukimasis bei spengimas ausyse per 6 - 8 savaites nesumažėja, vaisto ilgiau nebevartokite.

 

 

4.       Galimas šalutinis poveikis

 

Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

 

Labai dažnas šalutinis poveikis (gali pasireikšti daugiau kaip 1 iš 10 žmonių)

Galvos skausmas.

 

Dažnas šalutinis poveikis (gali pasireikšti mažiau kaip 1 iš 10 žmonių)

Galvos svaigimas, virškinimo trakto negalavimai (viduriavimas, pilvo skausmas, pykinimas, vėmimas).

 

Dažnis nežinomas (negali būti įvertintas pagal turimus duomenis)

Kraujavimas iš akies, nosies, smegenų ir virškinimo trakto, alerginės odos reakcijos (paraudimas, edema, niežulys, išbėrimas), padidėjusio jautrumo reakcijos ( alerginis šokas)

 

Pranešimas apie šalutinį poveikį

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos nemokamu telefonu 8 800 73568 arba užpildyti interneto svetainėje www.vvkt.lt esančią formą ir pateikti ją Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos vienu iš šių būdų: raštu (adresu Žirmūnų g. 139A, LT-09120 Vilnius), nemokamu fakso numeriu 8 800 20131, el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt, taip pat per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu http://www.vvkt.lt). Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.

 

 

5.       Kaip laikyti Gingium

 

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

 

Laikyti ne aukštesnėje kaip 30 °C temperatūroje.

 

Ant dėžutės po ,,Tinka iki“ ir lizdinės plokštelės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

 

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

 

 

6.       Pakuotės turinys ir kita informacija

 

Gingium sudėtis

-                      Vienoje plėvele dengtoje tabletėje yra 120 mg Ginkgo biloba L., folium (ginkmedžių lapų) rafinuoto ir kiekybiškai įvertinto sausojo ekstrakto (35-67:1), atitinkančio:

26,4 – 32,4 mg flavonoidų, išreikštų pagal flavonų glikozidus,

3,36 – 4,08 mg gingkolidų A, B ir C,

3,12 – 3,84 mg bilobalido.

Ekstrakcijos tirpiklis: 60 % (V/V) acetonas.

Pagalbinės medžiagos. Tabletės branduolys: mikrokristalinė celiuliozė, laktozė monohidratas, dehidratuotas gliukozės sirupas, magnio stearatas, kukurūzų krakmolas, karboksimetilkrakmolo natrio druska, bevandenis koloidinis silicio dioksidas. Tabletės plėvelė: laktozė monohidratas, hipromeliozė, makrogolis 4000, titano dioksidas (E171), geltonasis geležies oksidas (E 172).

 

Gingium išvaizda ir kiekis pakuotėje

Pailgos, abipus išgaubtos, geltonos ar geltonai rudos, su dėmelėmis, lygaus paviršiaus plėvele dengtos tabletės su vagele abiejose pusėse.

Vagelė skirta tik tabletei perlaužti, kad būtų lengviau nuryti, bet ne jai padalyti į lygias dozes.

 

Gamintojo pakuotė, kurioje yra 30, 60 arba 100 plėvele dengtų tablečių.

Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

 

Registruotojas ir gamintojai

Registruotojas

Sandoz d.d.

Verovškova 57

1000 Ljubljana

Slovėnija

 

Gamintojai

Salutas Pharma GmbH

Otto-von-Guericke-Allee 1

D-39179 Barleben

Vokietija

 

arba

 

LEK S.A.

50 C Domaniewska Str.

02-672 Warsaw

Lenkija

 

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį registruotojo atstovą.

 

Sandoz Pharmaceuticals d.d. filialas

Šeimyniškių 3A

LT-09312 Vilnius

Tel. 370 5 2636 037

Nemokama linija pacientams: +370 800 00877

Faksas: +370 5 2636 036

El.paštas: info.lithuania@sandoz.com

 

 

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2017-02-08

 

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.vvkt.lt/.

 

Vaistinės, turinčios prekę

GINGIUM, 120 mg, plėvele dengtos tabletės, N60

Vaistas
18,90€
Tik užsakant internetu
Daugiau informacijos

Nereceptinis vaistas. Užsisakyti galite ne daugiau kaip 30 dienų gydymo kursui. Vaistai kitais vaistais nekeičiami ir už juos sumokėti pinigai negrąžinami.

Vaistų paieška

Pranešti apie nepageidaujamą reakciją

Nemokamas pristatymas į vaistinę
Pristatymas iki 2 d.d.
350+ nemokamo atsiėmimo vietų Lietuvoje
Informacinis lapelis

Gingium 120 mg plėvele dengtos tabletės

Rafinuotas ir kiekybiškai įvertintas ginkmedžių sausasis ekstraktas

 

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti šį vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija.

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas.

-          Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.

-          Jeigu norite sužinoti daugiau arba pasitarti, kreipkitės į vaistininką.

-                 Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Žr. 4 skyrių.

 

Apie ką rašoma šiame lapelyje?

 

1.      Kas yra Gingium ir kam jis vartojamas

2.      Kas žinotina prieš vartojant Gingium

3.      Kaip vartoti Gingium

4.      Galimas šalutinis poveikis

5.      Kaip laikyti Gingium

6.       Pakuotės turinys ir kita informacija

 

 

1.       Kas yra Gingium ir kam jis vartojamas

 

Gingium yra augalinis vaistas. Jo veiklioji medžiaga gaunama iš medžio – dviskiaučio ginkmedžio lapų. Gingium vartojamas jeigu esate vyresnio amžiaus ir:

-       Sergate lengvo ir vidutinio sunkumo smegenų kraujotakos nepakankamumu. Jo simptomai: susilpnėjusi atmintis ir dėmesio koncentracija, bloga nuotaika, spengimas ar ūžimas ausyse, svaigulys ar galvos skausmas. Gingium skiriamas šių simptomų gydymui.  Išvardinti simptomai negali būti pirminės ligos simptomai, nes juos reikia gydyti specifinėmis priemonėmis.

-      Jūs protarpiais šlubuojate (yra II laipsnio periferinių arterijų užakimas pagal Fontaine). Gingium vartojamas nueito be skausmo kelio ilginimui, taikant fizines ir gydomąsias priemones, ypač treniravimąsi vaikščiojant.

-       Jums sukasi galva ir (arba) spengia ausyse dėl kraujagyslių pažeidimo ir senatvinių pokyčių. Gingium vartojamas mažinti šiuos simptomus.

 

SVARBU!

Dažno galvos sukimosi ir spengimo ausyse priežastį visuomet turi ištirti gydytojas. Jeigu staiga sutriko klausa ar apkurtote, nedelsiant kreipkitės į gydytoją.

 

Jūsų organizmo atsako į šio vaisto poveikį numatyti neįmanoma.

 

 

2.       Kas žinotina prieš vartojant Gingium

 

Gingium vartoti negalima:

-        jeigu yra alergija dviskiaučio ginkmedžio lapų ekstraktui (Gingium veiklioji medžiaga) arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje);

-                 jeigu moteris nėščia.

 

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti Gingium.

-               Patologiškai padidėjusio polinkio į kraujavimą (hemoraginės diatezės) atvejais, taip pat kartu taikant gydymą antikoaguliantais, šio vaisto turi būti vartojama tik po gydytojo konsultacijos.

-               Kadangi yra pavienių įrodymų, kad preparatai, kuriuose yra ginkmedžio, gali didinti polinkį į kraujavimą, dėl atsargumo, prieš chirurginę operaciją šio vaisto vartojimas turi būti nutrauktas. Prašom laiku informuoti savo gydytoją, jeigu Jūs vartojate ginkmedžio lapų ekstraktų tam, kad jis galėtų nuspręsti apie tolesnius veiksmus.

 

Jeigu Jums yra nustatytas priepuolinis sutrikimas (epilepsija), prieš vartojant šio vaisto prašom pasitarti su savo gydytoju.

 

Dviskiaučio ginkmedžio lapų ekstraktas kol kas yra nepakankamai ištirtas, todėl depresinę būseną ir galvos skausmą, nesusijusius su silpnaprotystės sindromu, Gingium galima gydyti tik laikantis visų atsargumo priemonių. Atidžiai perskaitykite 1 skyrių „Kas yra Gingium ir kam jis vartojamas“.

 

Vaikams ir paaugliams

Gingium yra neskirtas vartoti jaunesniems nei 18 metų vaikams ir paaugliams. Tyrimų su šios amžiaus grupės pacientais nėra.

 

Kiti vaistai ir Gingium

Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Vartojant Gingium kartu su trombocitų agregaciją mažinančiais vaistais (pvz.,  klopidogreliu, acetilsalicilo rūgštimi ir kitais nesteroidiniais vaistais nuo uždegimo) jų poveikiui gali būti daroma įtaka.

Gingium vartojant kartu su dabigatranu patartina laikytis atsargumo.

Vartojant Gingium kartu su nifedipinu keliems asmenims buvo pastebėtas padidėjęs galvos svaigimas ir karščio pylimas.

Nerekomduojama vartoti ginkmedžio preparatų kartu su efavirenzu nes gali sumažėti efavirenzo koncentracija kraujo plazmoje.

Jeigu vartojate Gingium ilgai, gali pasireikšti šio vaisto ir kitų kartu vartojamų vaistų, kurie slopina kraujo krešėjimą (pvz., varfarino), sąveika.

 

Nėštumas ir žindymo laikotarpis

Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia, arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

Vartoti nėštumo metu draudžiama, o žindymo laikotarpiu - nerekomenduojama.

 

Gingium sudėtyje yra laktozės ir gliukozės

 Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.

 

Informacija sergantiems cukriniu diabetu

Vienoje tabletėje yra 0,04 vieneto pakeičiamųjų angliavandenių.

 

 

3.       Kaip vartoti Gingium

 

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

 

Dozavimas

Smegenų kraujotakos nepakankamumo, kraujagyslių pažeidimo ir senatvinių pokyčių simptomų gydymas

Vartokite po 1 tabletę 1 – 2 kartus per parą (atitinka 120 – 240 mg paros dozę).

 

Be kojų skausmo nueinamo atstumo didinimas, jei sergama periferinių arterijų užakimu bei dėl kraujagyslių pažeidimo ar senatvinių pokyčių atsiradusio galvos sukimosi ir spengimo ausyse mažinimas

Vartokite po 1 tabletę 1 kartą per parą (atitinka 120 mg paros dozę).

 

Vartojimas vaikams

Nėra pakankamai patirties kaip šiuo vaistu gydyti vaikus, todėl vaikų, jaunesnių negu 18 metų, juo gydyti nerekomenduojama.

 

Vartojimo metodas

Gingium vartokite po valgio, nekramtykite, užgerkite skysčiu.

Norėdami perskelti tabletę, padėkite ją ant kieto pagrindo ir silpnai paspauskite nykščiu; tabletė skils per pusę.

 

Gydymo trukmė

Smegenų kraujotakos nepakankamumo simptomų gydymo trukmė priklauso nuo ligos sunkumo.

Jeigu Jūsų liga lėtinė, vaisto vartokite ne trumpiau kaip 8 savaites. Jeigu Gingium vartojate 3 mėnesius, kreipkitės į gydytoją, kad jis įvertintų, ar verta tęsti gydymą.

 

Nueito be skausmo kelio pailginimui Gingium vartokite ne trumpiau kaip 6 savaites.

 

Jeigu dėl kraujagyslių pažeidimo ir kitokių priežasčių galvos sukimasis bei spengimas ausyse per 6 - 8 savaites nesumažėja, vaisto ilgiau nebevartokite.

 

 

4.       Galimas šalutinis poveikis

 

Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

 

Labai dažnas šalutinis poveikis (gali pasireikšti daugiau kaip 1 iš 10 žmonių)

Galvos skausmas.

 

Dažnas šalutinis poveikis (gali pasireikšti mažiau kaip 1 iš 10 žmonių)

Galvos svaigimas, virškinimo trakto negalavimai (viduriavimas, pilvo skausmas, pykinimas, vėmimas).

 

Dažnis nežinomas (negali būti įvertintas pagal turimus duomenis)

Kraujavimas iš akies, nosies, smegenų ir virškinimo trakto, alerginės odos reakcijos (paraudimas, edema, niežulys, išbėrimas), padidėjusio jautrumo reakcijos ( alerginis šokas)

 

Pranešimas apie šalutinį poveikį

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos nemokamu telefonu 8 800 73568 arba užpildyti interneto svetainėje www.vvkt.lt esančią formą ir pateikti ją Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos vienu iš šių būdų: raštu (adresu Žirmūnų g. 139A, LT-09120 Vilnius), nemokamu fakso numeriu 8 800 20131, el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt, taip pat per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu http://www.vvkt.lt). Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.

 

 

5.       Kaip laikyti Gingium

 

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

 

Laikyti ne aukštesnėje kaip 30 °C temperatūroje.

 

Ant dėžutės po ,,Tinka iki“ ir lizdinės plokštelės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

 

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

 

 

6.       Pakuotės turinys ir kita informacija

 

Gingium sudėtis

-                      Vienoje plėvele dengtoje tabletėje yra 120 mg Ginkgo biloba L., folium (ginkmedžių lapų) rafinuoto ir kiekybiškai įvertinto sausojo ekstrakto (35-67:1), atitinkančio:

26,4 – 32,4 mg flavonoidų, išreikštų pagal flavonų glikozidus,

3,36 – 4,08 mg gingkolidų A, B ir C,

3,12 – 3,84 mg bilobalido.

Ekstrakcijos tirpiklis: 60 % (V/V) acetonas.

Pagalbinės medžiagos. Tabletės branduolys: mikrokristalinė celiuliozė, laktozė monohidratas, dehidratuotas gliukozės sirupas, magnio stearatas, kukurūzų krakmolas, karboksimetilkrakmolo natrio druska, bevandenis koloidinis silicio dioksidas. Tabletės plėvelė: laktozė monohidratas, hipromeliozė, makrogolis 4000, titano dioksidas (E171), geltonasis geležies oksidas (E 172).

 

Gingium išvaizda ir kiekis pakuotėje

Pailgos, abipus išgaubtos, geltonos ar geltonai rudos, su dėmelėmis, lygaus paviršiaus plėvele dengtos tabletės su vagele abiejose pusėse.

Vagelė skirta tik tabletei perlaužti, kad būtų lengviau nuryti, bet ne jai padalyti į lygias dozes.

 

Gamintojo pakuotė, kurioje yra 30, 60 arba 100 plėvele dengtų tablečių.

Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

 

Registruotojas ir gamintojai

Registruotojas

Sandoz d.d.

Verovškova 57

1000 Ljubljana

Slovėnija

 

Gamintojai

Salutas Pharma GmbH

Otto-von-Guericke-Allee 1

D-39179 Barleben

Vokietija

 

arba

 

LEK S.A.

50 C Domaniewska Str.

02-672 Warsaw

Lenkija

 

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį registruotojo atstovą.

 

Sandoz Pharmaceuticals d.d. filialas

Šeimyniškių 3A

LT-09312 Vilnius

Tel. 370 5 2636 037

Nemokama linija pacientams: +370 800 00877

Faksas: +370 5 2636 036

El.paštas: info.lithuania@sandoz.com

 

 

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2017-02-08

 

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.vvkt.lt/.

 

Vaistinės, turinčios prekę
Pirkėjai, pirkę šią prekę, taip pat įsigijo
FJORD STRONG OMEGA-3, žuvų taukai, 80 kapsulių paveikslėlis
-35%*
Fjord
18,49€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
JAMIESON CO Q10 KOFERMENTAS, 30 mg, 60 minkštų kapsulių paveikslėlis
-35%*
Jamieson
14,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
BIOMAGNIS 300 mg + BIOKALIS 300 mg DISPERSE, milteliai, 30 vnt. paveikslėlis
-50%
Biofarmacija
5,90€ 11,79€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
RUTIN FORTE, 30 kapsulių paveikslėlis
-35%*
Aconitum
7,89€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Rekomenduojami produktai
Gingium
10,36€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
BIOREPAIR PLUS SENSITIVITY, dantų pasta jautriems dantims, 75 ml paveikslėlis
Naujiena
-30%*
BIOREPAIR
9,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Ginkobil
14,08€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Rossmax
52,27€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
ICONFIT, premium Q10 kofermentas, 90 kapsulių paveikslėlis
-20%
Naujiena
Iconfit
15,12€ 18,90€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
OMRON M2 Basic, automatinis žastinis matuoklis, 1vnt. paveikslėlis
-30%
Omron
55,99€ 79,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()

Mano krepšelis