Close
Paieškos rezultatai
Prekiių filtrai

HairBurst plaukų formavimo priemonė MENS STYLING SPRAY, 125ml.

Kasdienė vyrų plaukų stiliaus formavimo priemonė, užtikrinanti akimirksniu didesnį plaukų storį ir tūrį.
Prekės kodas: 65975
Gamintojas: Hairburst Ltd
Prekės ženklas: HairBurst
Forma: Skystis
Pakuotė: Buteliukas

Likutis: Yra
Pristatymo laikas: iki 5-7 d.d.
22,39€ Kaina „Gintarinio klubo“ nariams
27,99€ Kaina galioja tik užsakant internetu
- +

PRANAŠUMAI:
Padidina plaukų fiksaciją ir pabrėžia plauikų stilių
Didina plaukų tankumą ir skatina augimą
Apsaugo plaukus nuo slinkimo
Natūralios sudėtinės dalys, naudingos plaukų ir galvos odai

PAGRINDINĖS SUDEDAMOSIOS DALYS:
POLIMERAI - Padidindami tūrį, polimerai stiprina ir pabrėžia garbanas, taip pat padeda formuoti ir apsaugoti nuo taršos.
ŽIRNIŲ SĖKLŲ EKSTRAKTAS - Šioje natūralioje sudėtinėje dalyje yra daug fitomedžiagų, kliniškai įrodyta, kad nuolat naudojama per 3 mėnesius priemonė sumažina plaukų slinkimą, didina plaukų tankumą ir ilgiau išlaiko plaukus gyvybingus.
SABAPALMIŲ VAISIŲ EKSTRAKTAS - Įrodyta, kad natūralus DHT inhibitorius palaiko ir apsaugo vyrų plaukus nuo slinkimo, plonėjimo, silpnų ir negyvų plaukų.

KAIP NAUDOTI:
purškite švariu rankšluosčiu nusausintus plaukus. Palenkite galvą aukštyn ir žemyn, ir išdžiovinkite plaukus, kad papildomai pakeltų šaknis. Formuokite kaip įprasta.

KAIP VEIKIA:
Sudėtis: žirnių daigų ekstraktas, sabapalmių vaisų ekstraktas, dilgėlių ekstraktas ir vaisų ekstraktai.
Plaukų tūris: polimidas-1 gali padėti padidinti apimtį, kartu užfiksuodamas pasirinkto stiliaus šukuoseną. 83% vartotojų nurodė, kad plaukų apimtis atrodė pastebimai didesnė, o 79% - kad pagerėjo plaukų tekstūra *
Tankumas ir augimas: įrodyta, kad žirnių daigų ekstraktas padeda pagerinti plaukų tankumą, gyvybingumą ir augimą dažnai naudojant 3 mėnesius. ** 77% vartotojų pranešė apie storesnius plaukus *
Sveika galvos oda: vaisių ekstraktai padeda skatinti sveikai atrodančią galvos odą. ** 74% vartotojų pranešė, kad po šio produkto naudojimo nebuvo matyti pleiskanų.
Plaukų slinkimas: patvirtinta, kad sabapalmių vaisių ekstraktas ir dilgėlių ekstraktas padeda palaikyti plaukus nuo slinkimo. **Kasdienė vyrų plaukų stiliaus formavimo priemonė, užtikrinanti akimirksniu didesnį plaukų storį ir tūrį. Padidindami tūrį, polimerai stiprina ir pabrėžia garbanas, taip pat padeda formuoti ir apsaugoti nuo taršos. Kaip naudoti: purškite švariu rankšluosčiu nusausintus plaukus. Palenkite galvą aukštyn ir žemyn, ir išdžiovinkite plaukus, kad papildomai pakeltų šaknis.