Close
Paieškos rezultatai
Filters

ICE HOT BAG BIG 11, šalčio/karščio maišelis, 27,9 cm

Prekės kodas: 77168
Gamintojas: Kiti gamintojai

Likutis: Nėra
Pristatymo laikas: iki 2 d.d.
10,51€
Kaina galioja tik užsakant internetu

ŠALČIO/KARŠČIO maišelis  Ice Hot Bag big 28 cm (didelis)

 

Naujoji „Pharmacels“ šaldomoji ir šildomoji pūslė pagaminta iš aukštųjų technologijų medžiagos, todėl ji gali būti naudojamas dar įvairiau. Ši pūslė taip pat gali būti naudojamas ir kaip šildyklė (karštas kompresas). Pagrindas yra termiškai stabilus, pagamintas iš aukštųjų technologijų medžiagos, be gumos (kaučiuko, latekso). Pūslė suteikia geriausią poveikį ir yra visiškai neutralios (alergijos nesukeliančios) struktūros. Išorinis „Pharmacels“ šaldomosios ir šildomosios pūslės paviršius pagamintas iš susidėvėjimui atsparaus audinio. Todėl gaminį malonu liesti, priglaustas prie odos jis nesukelia jokių nemalonių pojūčių. Dėl specialios technologijos „Pharmacels“ pūslės paviršiuje nesusidaro kondensatas iš oro, kai viduje yra ledo.

 

„Pharmacels“ šaldomosios ir šildomosios pūslės dangtelis ir anga yra didelio skersmens, todėl galima naudoti įvairių dydžių ledo kubelius, paprasta ją pripildyti vandens. Apgalvotos konstrukcijos garantuoja sandarumą.

Šį „Pharmacels“ gaminį galima naudoti daug kartų ir kaip šildyklę, ir kaip šaldyklę. Jis naudojamas visame pasaulyje. Būna trijų dydžių: maža (15,2 cm), vidutinė (22,9 cm) ir didelė (27,9 cm) dydžio.

 

Kad šaldomąją ir šildomąją pūslę būtų maksimaliai patogu naudoti ir ji idealiai priglustų prie kūno, rekomenduojame pripildyti 2/3 jos talpos. Rekomenduojama talpa nurodyta ant pakuotės.