Close
Paieškos rezultatai
Prekiių filtrai

INOFIBER PLUS, 15,5 cm x 15,5 cm, tvarstis, 10 vnt.

Prekės kodas: 87082

Perkant su kompensacija:

reikalingas kompensuojamų vaistų pasas su galiojančiu receptu
apmokėjimas tik vaistinėje.

Likutis: Yra
Pristatymo laikas: iki 2 d.d.
*
93,93€
Kaina galioja tik užsakant internetu
- +

Ino Fiber Plus

Ypač absorbuojantis tvarstis su minkštu silikoniniu sluoksniu

Gaminio aprašymas

 Pažangios technologijos ypač gerai absorbuojantį žaizdų priežiūros tvarstį InoFiber Plus sudaro orui pralaidus ir vandeniui atsparus neaustinis sluoksnis, absorbuojantis tarpinis sluoksnis, greitai eksudatą sugeriantis audinio sluoksnis ir su žaizda kontaktuojantis minkšto silikono sluoksnis. Absorbuojantis sluoksnis iš polimerinių skaidulų, geba sugerti ypač didelį žaizdos eksudato kiekį, suformuoja gelį ir jį izoliuoja nuo žaizdos aplinkos. Lipnus su žaizda kontaktuojantis minkšto silikono sluoksnis užtikrina lengvą tvarsčio uždėjimą ir netrauminį nuėmimą. Tvarstis nepraras lipnumo, jei, koreguojant padėtį, reiktų jį pakelti. Daugiasluoksnė tvarsčio struktūra leidžia kontroliuoti skystį ir sukurti optimalią drėgnos žaizdos aplinką, tai lemia greitesnį žaizdos užsidarymą ir gali padėti sumažinti žaizdos ir aplinkinės odos maceracijos riziką.

Indikacijos

 InoFiber Plus ypač absorbuojantis tvarstis yra skirtas vidutiniškai ir gausiai eksuduojančių žaizdų gydymui, tokių kaip: pragulos, kojų opos, diabetinės opos, limfotakos sutrikimų sukeltos kojų žaizdos, persodintos odos sritys ir atviros chirurginės žaizdos. Prižiūrint sveikatos priežiūros specialistams, tvarstis gali būti naudojamas infekuotoms žaizdoms tvarstyti, dažniau vertinant žaizdos būklę ir kartu paskyrus atitinkamą antibakterinį gydymą. InoFiber Plus galima naudoti po spaudžiamaisiais bandažais.

Kontraindikacijos

Nenaudokite šio tvarsčio ant žaizdos, kuri yra sausa arba išskiria mažai eksudato, ant akių, gleivinės ar žaizdų ertmėse, nes vykstant absorbcijai tvarstis pabrinksta. Nenaudokite esant trečio laipsnio nudegimams. InoFiber Plus negali būti naudojamas asmenims, kuriems yra žinoma alergija ar padidėjęs jautrumas bet kuriai sudedamajai produkto medžiagai.

Naudojimo nuorodos

Išplaukite žaizdą pagal įprastus reikalavimus. Kruopščiai nusausinkite aplinkinę odą. Pasirinkite tinkamą tvarsčio dydį, kad liktų pakankamai vietos iki žaizdos krašto. Nekarpykite tvarsčio, tvarsčio apdangalas turi išlikti nepažeistas.  Nuimkite apsaugines plėveles ir limpančia puse dėkite tiesiai ant žaizdos. Tvarstis gali būti naudojamas kaip pirminis ir kaip antrinis tvarstis. Naudojant InoFiber Plus kaip pirminį tvarstį, jis turi glaudžiai kontaktuoti su žaizdos guoliu, kad absorbuotų žaizdos eksudatą. InoFiber Plus ypač absorbuojantis tvarstis yra lipnus, tačiau gali prireikti papildomos fiksacijos su lengvo ar vidutinio stiprumo bandažu.

Keitimo dažnumas Tvarstis ant žaizdos gali būti paliekamas kelioms dienoms, priklausomai nuo žaizdos, aplinkinės odos būklės ir žaizdos eksudacijos intensyvumo. Iš pradžių tvarstį gali reikėti keisti kasdien, tačiau InoFiber Plus galima palikti iki 7 dienų.

Laikymas ir atliekų tvarkymas Laikyti kambario temperatūroje sausoje aplinkoje, vengti šviesos. Tvarstį reikia išmesti kaip įprastines klinikines atliekas remiantis vietinėmis taisyklėmis.

Simbolių, naudojamų ženklinimui, reikšmės

Ypač absorbuojantis tvarstis su minkštu silikoniniu sluoksniu

Naudoti vieną kartą

Nenaudoti, jei pakuotė pažeista

Tinka iki

Partijos numeris

Gamintojas

Sterilizuota etileno oksidu

Temperatūros ribos

Saugoti nuo saulės

Laikyti sausai

Dėmesio! Perskaitykite naudojimo instrukcijas

CE ženklas ir identifikacinis numeris notifikuotosios įstaigos

516005, Huizhou, P.R. China. Įgaliotasis atstovas ES: Shanghai International Holding Corp. GmbH (Europe), Eiffestrasse 80, 20537 Hamburg, Germany Importuotojas: „DC Solutions “, Versmių g. 6D, Vilnius, 8-610-66444.

 

Kompensacijos rūšys Kompensuojama kaina
Be kompensacijos 93,93 €
1 21,02 €
2 21,02 €
3 21,02 €
6 57,47 €
7 57,47 €
10 21,02 €
13 57,47 €
16 21,02 €
  • Reikalingas kompensuojamų vaistų pasas su galiojančiu receptu.
  • Apmokėjimas tik vaistinėje.

Priemoka atsiėmimo metu gali būti perskaičiuota pasikeitus kompensavimo tvarkai.