Close
Paieškos rezultatai
Prekiių filtrai

Mother-K

Žiūrėti kaip Tinklelis Sąrašas
Rikiuoti pagal
Rodyti puslapyje
K-MOM drėgnos servetėlės „Basic“ (100 vnt.) paveikslėlis

K-MOM drėgnos servetėlės „Basic“ (100 vnt.)

– Labai minkštas ir drėgnas audinys jautriai kūdikių odai. – Speciali technologija, sulaiko drėgmę pačiose servetėlėse. – Ypatingai švelnios. – Lipduko tipo pakuotė neleidžia servetėlėms išdžiūti. – Organiškos – galima valyti ir veido sritį. – Ekonomiškos.
K-MOM organiškos drėgnos servetėlės su dangteliu “PREMIUM” (100 vnt.) paveikslėlis

K-MOM organiškos drėgnos servetėlės su dangteliu “PREMIUM” (100 vnt.)

Storas, reljefinis audinys – kuris leidžia maksimaliai gerai nuvalyti odelę. Speciali technologija, sulaiko drėgmę pačiose servetėlėse. Ypatingai švelnios. W formos sulankstymas – užtikrina tik vienos servetėlės išėmimą iš pakuotės. Specialus dangtelis – sandariai uždaro pakuotę (neleidžia servetėlėms išdžiūti) bei saugu nešiotis rankinėje. Organiškos – galima valyti ir veido sritį. Ekonomiškos.
K-MOM organiškos drėgnos servetėlės „Avelė“ (30 vnt.) paveikslėlis

K-MOM organiškos drėgnos servetėlės „Avelė“ (30 vnt.)

K-MOM organiškos drėgnos servetėlės įprasto storio. USDA sertifikuotas makadamijų sėklų aliejus, kuris drėkina ir minkština kūdikių odelę. Pakuotė su lipduku Lipduko tipo pakuotė, galima lipinti ir klijuoti daug kartų. Audinys: lygus “Avelė”, svoris 118g, 30vnt. (200×150 +- 5mm) Pagrindinis komponentas – USDA sertifikuotas makadamijų sėklų aliejus Aukščiausios kokybės įprasto storio audinys. K-MOM servetėlių audinys leidžia maksimaliai gerai nuvalyti odelę ir nešvaru.
K-MOM organiškos drėgnos servetėlės su dangteliu „Begemotas su gėlyte“ (100 vnt.) paveikslėlis

K-MOM organiškos drėgnos servetėlės su dangteliu „Begemotas su gėlyte“ (100 vnt.)

K-MOM organiškos drėgnos servetėlės storo reljefinio audinio. USDA sertifikuotas makadamijų sėklų aliejus, kuris drėkina ir minkština kūdikių odelę. Pakuotė su dangteliu Audinys: dviejų krypčių reljefinis audinys. “Begemotas su gėlyte”, svoris 467g, 100vnt. (190×150 +-5mm) Pagrindinis komponentas – USDA sertifikuotas makadamijų sėklų aliejus K-MOM servetėlių audinys leidžia maksimaliai gerai nuvalyti odelę ir nešvarumus.
K-MOM organiškos drėgnos servetėlės su dangteliu „Liūtas“ (70 vnt.) paveikslėlis

K-MOM organiškos drėgnos servetėlės su dangteliu „Liūtas“ (70 vnt.)

K-MOM organiškos drėgnos servetėlės storo reljefinio audinio. USDA sertifikuotas makadamijų sėklų aliejus, kuris drėkina ir minkština kūdikių odelę. Pakuotė su dangteliu Audinys: reljefinis audinys. “Liūtas”, svoris 475 g., 70vnt.(200×180 +-5mm) Pagrindinis komponentas – USDA sertifikuotas makadamijų sėklų aliejus K-MOM servetėlių audinys leidžia maksimaliai gerai nuvalyti odelę ir nešvarumus.
K-MOM Rankų ir burnos drėgnos servetėlės „Voverė“ (20 vnt.) paveikslėlis

K-MOM Rankų ir burnos drėgnos servetėlės „Voverė“ (20 vnt.)

K-MOM organiškos drėgnos servetėlės storo reljefinio audinio. USDA sertifikuotas makadamijų sėklų aliejus, kuris drėkina ir minkština kūdikių odelę. Pakuotė su lipduku. Audinys: reljefinis audinys. “Voverė”, svoris 104g, 20vnt. (200×150 +-5mm) Pagrindinis komponentas – USDA sertifikuotas jojobos sėklų aliejus. K-MOM servetėlių audinys leidžia maksimaliai gerai nuvalyti odelę ir nešvarum
K-MOM daiktų valymo drėgnos servetėlės su etanoliu (40 vnt.) paveikslėlis

K-MOM daiktų valymo drėgnos servetėlės su etanoliu (40 vnt.)

Prieš liečiant Jūsų kūdikio rankas ir burną dar kartą jas nuvalykite. K-MOM pirmosios kūdikių daiktų valymo servetėlės. Skirta nuvalyti daiktus, kuriuos vaikai kiša į burną. Tokius kaip žaislai, indai ir kita – tai padeda išlaikyti higieną. Nuvalius vaikų žaislus ar daiktus, palikite juos kelioms sekundėms išdžiūti, kad veikliųjų medžiagų komponentai išdžiūtų. Audinys: reljefinis audinys Pakuotės tipas: su dangteliu svoris 209g, 40vnt. (200×150 +-5mm) Pagrindinis komponentas – etanolis.
Mother-K korio struktūros vienkartiniai įklotai į liemenėlę (120vnt.) paveikslėlis

Mother-K korio struktūros vienkartiniai įklotai į liemenėlę (120vnt.)

Korio struktūros vienkartiniai įklotai į liemenėlę. Šie įklotai suteikia mamai komforto jausmą dėl ypač greito skysčių sugeriamumo. Tinka mamoms turinčioms jautrią odą ar gausų pieno kiekį. Oro cirkuliacija Nesuskaičiuojamas kiekis angų, pritaikytų oro cirkuliacijai. Tokia struktūra puikiai ventiliuojasi, kai įklotai prigludę prie krūtinės. Nuo skysčių absorbcijos iki komforto jausmo. Vienas, platus lipdukas. Lengvai prilimpa ir lengvai nusiklijuoja nuo liemenėlės. Ypač higieniškas, atskiras įklotų supakavimas. Pakuotė atspari vandeniui. 3mm storio Plonyčiai ir lengvi įklotai, dėl oro cirkuliacijos juose yra puikus pasirinkimas dienai ir nakčiai. U formos sugėrimo juosta. Tokios formos sugėrimas, užkerta kelią pratekėjimui per viršų.
16,00€
Kaina galioja tik užsakant internetu
K-MOM Repelentas atbaidantis uodus ir erkes (80 ml.) paveikslėlis

K-MOM Repelentas atbaidantis uodus ir erkes (80 ml.)

Repelentas, atbaidantis uodus ir erkes, pagamintas pikardino pagrindu. Be kvapo, nėra spalvos, nedirgina odos. Pikaridinas išgaunamas iš pipirų. Papurkštas repelentas ant kūno, skleidžia kvapą ir paralyžiuoja kenkėjų uoslę, todėl jie neberanda žmogaus. Saugūs ingredientai patvirtinti Pasaulio Sveikatos Organizacijos
10,99€
Kaina galioja tik užsakant internetu
K-MOM Purškiamas higieninis skystis rankoms (83% etanolio) paveikslėlis

K-MOM Purškiamas higieninis skystis rankoms (83% etanolio)

Šis purškiamo tipo dezinfekcinis skystis, leidžia jums išlaikyti savo rankas švarias be vandens ir muilo. Labai veiksmingai bei greitai sunaikina kenksmingus mikrobus.
13,99€
Kaina galioja tik užsakant internetu
K-MOM Purškiamas higieninis skystis rankoms (70% etanolio) paveikslėlis

K-MOM Purškiamas higieninis skystis rankoms (70% etanolio)

Šis purškiamo tipo dezinfekcinis skystis, leidžia jums išlaikyti savo rankas švarias be vandens ir muilo. Labai veiksmingai bei greitai sunaikina kenksmingus mikrobus.
13,00€
Kaina galioja tik užsakant internetu
K-MOM Higieninis rankų gelis (70% etanolio) paveikslėlis

K-MOM Higieninis rankų gelis (70% etanolio)

ZERO DUST Rankų dezinfekavimo gelis, 500ml Didelės talpos, gražaus dizaino dezinfekavimo gelis, puikiai tiks namuose, biure ar automobilyje. „Kruopščiai apsaugo Jūsų vaikų ir suaugusių rankas nuo nematomų virusų ir mikrobų“.
21,99€
Kaina galioja tik užsakant internetu
K-MOM kelioninis kūno priežiūros rinkinys (4 produktai) paveikslėlis

K-MOM kelioninis kūno priežiūros rinkinys (4 produktai)

0. Kelioninis krepšelis; 1. Plaukų ir kūno prausiklis; 2. Gelinis losjonas; 3. Losjonas; 4. Drėkinamasis kremas.
K-MOM kelioninis kūno priežiūros rinkinys (3 produktai) paveikslėlis

K-MOM kelioninis kūno priežiūros rinkinys (3 produktai)

0. Kelioninis krepšelis; 1. Plaukų ir kūno prausiklis; 2. Losjonas; 3. Drėkinamasis kremas.
K-MOM kūno gelis kūdikiams ir vaikams (160 ml.) paveikslėlis

K-MOM kūno gelis kūdikiams ir vaikams (160 ml.)

Gelinis losijonas Vėsinanti priežiūra karštu ar drėgnu oru. Kūdikiai daug greičiau prakaituoja, todėl jų oda gali būti ir ypač jautri. Gelinis losjonas vėsina ir nuramina odą be jokio lipnumo jausmo. Rekomenduojama tepti vietas kūdikiams, kurios ypač prakaituoja per sulenkimus ir yra linkusios į bėrimus. Dermatologinio testo skalėje įvertintas aukščiausiu balu! K-MOM pirmasis kūdikių gelinis losjonas gavo aukščiausio lygio „Dermatest“ sertifikatą iš Vokietijos nepriklausomos laboratorijos.
K-MOM kūno losjonas kūdikiams ir vaikams (225 ml.) paveikslėlis

K-MOM kūno losjonas kūdikiams ir vaikams (225 ml.)

Odos drėkinimas sausu ar vėjuotu oru. Lengvas drėkinimas ir gaivus pojūtis Ypač lengvos tekstūros, bet pilnas drėgmės prisilietimas gali apsaugoti kūdikio odą drėkinančiu sluoksniu. Puikiai tinka pavasariui ir rudeniui, taip pat šiltam orui. ECO sertifikuoti ingredientai Ekologiški ir sertifikuoti ekstraktai įeina į odos priežiūros priemones, kad kūdikių ir vaikų oda būtų sveika, stipri ir apsaugota.
K-MOM drėkinamasis kremas kūdikiams ir vaikams (50 ml.) paveikslėlis

K-MOM drėkinamasis kremas kūdikiams ir vaikams (50 ml.)

Ypač gili drėgmė šaltam ir sausam orui. Pirmasis drėkinantis kremas. Ypatingam drėkinimui ir šaltam orui. Žiema, mažylių oda pasidaro dar labiau pažeidžiama ir jautri nuo šalto oro ir vėjo. Kremas suteikia ypač gilų ir sodrų drėkinimą be lipnumo pojūčio. Dermatologinio testo skalėje įvertintas aukščiausiu balu! K-MOM pirmasis kūdikių drėkinamasis kremas gavo aukščiausio lygio „Dermatest“ sertifikatą iš Vokietijos nepriklausomos laboratorijos.
K-MOM drėkinamasis bekvapis kremas kūdikiams ir vaikams (120 ml) paveikslėlis

K-MOM drėkinamasis bekvapis kremas kūdikiams ir vaikams (120 ml)

Pirmasis drėkinantis bekvapis kremas. Ypač giliai drėkinantis, puikiai tinkantis šaltam ir sausam orui. Ypatingam drėkinimui ir šaltam orui. Žiema, mažylių oda pasidaro dar labiau pažeidžiama ir jautri nuo šalto oro ir vėjo. Kremas suteikia ypač gilų ir sodrų drėkinimą be lipnumo pojūčio. Dermatologinio testo skalėje įvertintas aukščiausiu balu! K-MOM pirmasis kūdikių drėkinamasis bekvapis kremas gavęs aukščiausio lygio „Dermatest“ sertifikatą iš Vokietijos nepriklausomos laboratorijos.
K-MOM vaikiška dantų pasta su fluoru (500 ppm) paveikslėlis

K-MOM vaikiška dantų pasta su fluoru (500 ppm)

K-MOM dantų pasta vaikams su mažai Fluoro. Vaikams, kurie jau išspjauna dantų pastą. Sudėtyje yra USDA sertifikuoti ingredientai, tokie kaip kalendros ekstraktas. Natūralių vaisių skonio 50gr. Pagaminta: Pietų Korėjoje 50g su mažai fluoro (500ppm) dantų pasta paaugusiems vaikams. Natūralių vaisių skonio vaikams, kurie jau patys mokosi valytis dantis ir pratinasi prie rutinos. USDA sertifikuoti organiški ekstraktai. Unikalus pastos išspaudimas pritaikytas vaikams. Be fluoro ir su mažai fluoro.
5,99€
Kaina galioja tik užsakant internetu
K-MOM vaikiška dantų pasta be fluoro paveikslėlis

K-MOM vaikiška dantų pasta be fluoro

K-MOM dantų pasta mažyliam be Fluoro. Kūdikiams ir mažyliams nuo 6 mėn. amžiaus, kurie dantų pastą gali nuryti. Sudėtyje yra USDA sertifikuoti ingredientai, tokie kaip kalendros ekstraktas. Natūralių braškių skonio. 30gr. Pagaminta: Pietų Korėjoje. Saugi, be fluoro dantų pasta kūdikiams ir paaugusiems mažyliams. 30g be fluoro dantų pasta idealiai tinkama kūdikiams ir paaugusiems mažyliams. Natūralių braškių skonio K-MOM dantų pasta ypač saugi mažiems vaikams, kurie pastos pertekliaus neišspjauna USDA sertifikuoti organiški ekstraktai. Unikalus pastos išspaudimas pritaikytas vaikams. Be fluoro ir su mažai fluoro.
5,99€
Kaina galioja tik užsakant internetu