Close
Paieškos rezultatai
Filters

MULTI-MAM BABYDENT, gelis, 15 ml

Prekės kodas: 82643
Prekės ženklas: Multi-Mam

Likutis: Yra
Pristatymo laikas: iki 2 d.d.
6,35€
Kaina galioja tik užsakant internetu
- +

Multi-Mam BabyDent - raminančio poveikio gelis, skirtas vaikams su dygstančiais dantukais:

-     yra natūralus, saugus ir nekenksmingas net prarijus,

-     sudėtyje nėra alkoholio, konservantų bei gyvūnines kilmės medžiagų,

-     be saldiklių, neturi poveikio dantukams,

-     malonaus skonio,

-     be chemikalų ir anestezuojančių medžiagų,

-     su patentuotu 2QR kompleksu.

Kaip veikia MultiMam BabyDent:

Multi-Mam BabyDent sumažina ir nuramina nemalonius pojūčius dygstant dantukams, mažina patinimų. Multi-Mam BabyDent turi puikių bio-adbezinių savybių ir švelniai - lyg plėvele - padengia pažeistas ir paburkusias dantenas. Gelio pagrindas yra patentuotas bioaktyvus 2QR kompleksas. Pagrindinė medžiaga gaunama iš augalų ir turi bioaktyvias molekules, vadinamais polisacharidais.

Indikacijos:

• Dygstant dantukams

Vartojimas:

Multi-Mam BabyDent gelį ant jautrių dantenų tepkite tiek dažnai, kiek norite. Švelniai nuvalykite kūdikio dantenas su švariu, sausu, sugeriančiu audiniu, kad pašalintumėte drėgmę prieš užtepdami gelj. Švariu pirštu arba mažu minkštu šepetėliu švelniais masažiniais judesiais užtepkite gelio ant jautrių vietų. Norėdami, jog produktas ilgiau veiktų, apie 30min. nieko neduokite gerti. Geresniam raminančiam efektui užtikrinti, Multi-Mam BabyDent gali būti laikomas šaldytuve (2-8 laipsnių temperatūroje). Atvėsintas gelis akimirksniu nuramins nemalonius pojūčius. Kitas galimas vartojimo būdas: užtepti nedidelį kiekį tiesiai ant žinduko ar kramtymo žiedo taip, kad jis susiliestų su jautriomis dantenomis. Multi-Mam BabyDent - malonus minkštas gelis, kuris gali būti naudojamas odos bėrimams ar jautrumui mažinti, esant padidėjusiam seilėtekiui aplink burną. Vartojimas esant padidėjusiam seilėtekiui: patepti nedidelį kiekį gelio ant sudirgusios odos aplink burnytę.

Maksimalus naudojimas: 15g (1 tūbelė) per dieną.

Sudedamosios dalys:

Galaktoarabinono poliglukorono rūgšties polimeras, ksilitolis, hialurono rūgštis.

*2QR kompleksas: patentuoti biologiškai aktyvūs polisacharidai.

Multi-Mam BabyDent gelio spalva gali skirtis. Tai susiję su natūraliu ingredientu - 2QR - kompleksu. Dėl šios priežasties produktų gelio spalva gali varijuoti nuo skaidriai gelsvos iki tamsiai gintarinės spalvos. Spalva neturi įtakos produkto efektyvumui ir saugumui.

Alerginės reakcijos:

Sudedamosioms dalims yra labai retos. Jeigu Jūs abejojate, užtepkite šiek tiek gelio ant vidinės dilbio dalies ir palikite tam tikram laikui. Jeigu atsiranda niežulys arba paraudimas, patariame Multi-Mam BabyDent nenaudoti.

 

Sąveika su vaistais.

Multi-Mam BabyDent gali būti saugiai vartojamas su kitais vaistais.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis:

Nėra žinomų kontraindikacijų vartojant gelį nėštumo metu ir maitinančioms krūtimi. Laikymo sąlygos:

Multi-Mam BabyDent laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje, originalioje pakuotėje, esant 2-25°C temperatūrai. Galiojimo laikas nurodytas ant aliumininės pakuotės ir dėžutės.

Naudinga informacija:

Dantų dygimas - tai procesas, kai kūdikio dantukai kalasi pro dantenų paviršių, sukeldami nemalonius pojūčius. Dantukų dygimo simptomai: kūdikis kiša pirštukus ar kitus daiktus j burnytę, teka seilės ir tinsta dantenos. Kartais vaikams parausta tos pusės skruostas (viena pusė). Pagrindiniai simptomai atsiranda 4 dienos iki išdygsta nt ir 3 dienos po dantuko prasikalimo. Lokalūs simptomai: nemalonūs pojūčiai, patinimas, seilių tekėjimas. Gali pasireikšti ir sisteminiai simptomai: karščiavimas, viduriavimas, vaikelio elgesio pokyčiai (dirglumas, sutrikęs miegas ar valgymo problemos).

Nepaminkite:

Viduriavimas, karščiavimas ir bėrimas ne visada susiję su dantų dygimu. Jeigu Jūsų kūdikis kenčia nuo šių simptomų ir Jus nežinote priežasties, būtinai kreipkitės į gydytoją!

Nemalonūs pojūčiai ir dantenų paburkimas dantų dygimo metu:

Dantų dygimas asocijuojasi su dantenų ir burnos diskomfortu, kai vaiko dantukai veržiasi per dantenų paviršių. Kai dantis juda per dantenų audinio paviršių, ta sritis būna paraudusi ir patinusi. Kūdikiai pradeda intensyviai kramtyti. Simptomai pasireiškia dažniausiai 4 dienos iki ir tęsiasi apie 3 dienos po dantuko prasikalimo. šiuo laikotarpiu kūdikis gali būti neramus.

Seilių tekėjimas dantų dygimo metu:

Šiuo laikotarpiu kūdikio burnoje gaminasi daugiau seilių, kurios sukelia seilėtekį. Seilės sudrėkina ir sutepa dantenas dantukų dygimo metu. Paburkusios dantenos sukelia nemalonius pojūčius, dėl ko vaikas nori kišti pirštus arba žaislus į bumą. Dėl seilėtekio gali atsirasti sudirgimo požymių ar net bėrimų aplink burnytę.

 

Gamintojas: UAB „BioClin", Delftechpark 55,2628 XJ, Delft, Olandija
Rinkodaros teisų turėtojas: UAB „Biopartneris", info@biopartner.lt

 

 

 

Pirkėjai, pirkę šią prekę, taip pat įsigijo
STERIMAR CU, purškalas, 50 ml paveikslėlis

STERIMAR CU, purškalas, 50 ml

6,84€
Kaina galioja tik užsakant internetu
EMILI FITO LACTO TEA, žolelių arbata, 1,5 g, 20 vnt. paveikslėlis

EMILI FITO LACTO TEA, žolelių arbata, 1,5 g, 20 vnt.

1,39€ 0,97€
Kaina galioja tik užsakant internetu
AMBIO VITAMINAS D3, 4000 IU, 60 kapsulių paveikslėlis

AMBIO VITAMINAS D3, 4000 IU, 60 kapsulių

7,99€
Kaina galioja tik užsakant internetu
BELLA HAPPY ALOE VERA SENSITIVE, drėgnos servetėlės vaikams, 56 vnt. paveikslėlis

BELLA HAPPY ALOE VERA SENSITIVE, drėgnos servetėlės vaikams, 56 vnt.

1,82€
Kaina galioja tik užsakant internetu