Close
Paieškos rezultatai
Filters

OMRON C301 DUOBABY 2IN1, kompresorinis inhaliatorius, + nosies aspiratorius (spec.kūdikiams)

Prekės kodas: 85903
Gamintojas: Omron
Prekės ženklas: Omron

Likutis: Yra
Pristatymo laikas: iki 2 d.d.
96,80€
Kaina galioja tik užsakant internetu
- +

Užsikimšusi nosytė ir viršutinių kvėpavimo takų ligos, gali sukelti apatinių kvėpavimo takų ligas. Nosies skalavimas ir aspiracija gali palengvinti kvėpavimo takų susirgimų simptomus ir sumažinti kitų ligų atsiradimo riziką.

 

OMRON DUOBABY 2IN1

Nosies aspiratorius švelniai išvalo kūdikio užsikimšusią nosytę, taip palengvindamas kvėpavimą.Inhaliatorius padeda vaistams pasiekti viršutinius ir apatinius kvėpavimo takus.

 

NOSIES ASPIRATORIUS

Nosies aspiratorius naudojamas gleivių pašalinimui iš kūdikio nosytės, kurios bus surinktos tam skirtoje talpykloje. Švelniai išvalo nosytę. Paprastas naudojimas. Ergonomiškas. Lengvai plaunamas ir paprastai prižiūrimas. Higieniškas, nereikalaujantis papildomų antibakterinių filtrų.

 

INHALIATORIUS

Su dviem keičiamomis inhaliacijos rinkinio galvutėmis DUOBABY inhaliatorius gali gydyti viršutinius ir apatiniuskvėpavimo takus atskirai. Galvutė 1- viršutinių kvėpavimo takų gydymui. Skirta gydyti užsikimšusią nosytę, peršalimą, ar alergines ligas. Galvutė 2- apatinių kvėpavimo takų gydymui. Skirta gydyti laringitą, , bronchitą, bronchiolitą, astmą.