Close
Paieškos rezultatai
Filters

ICE HOT BAG SMALL 6, šalčio/karščio maišelis, 15,2 cm

Prekės kodas: 77166
Gamintojas: Kiti gamintojai

Likutis: Nėra
Pristatymo laikas: iki 2 d.d.
9,64€
Kaina galioja tik užsakant internetu

Pharmacels“ šaldomoji ir šildomoji pūslė pagaminta iš aukštųjų technologijų medžiagos, todėl ji gali būti naudojama dar įvairiau. Ši pūslė taip pat gali būti naudojama ir kaip šildyklė (karštas kompresas). Pagrindas yra termiškai stabilus, pagamintas iš aukštųjų technologijų medžiagos, be gumos (kaučiuko, latekso). Pūslė suteikia geriausią poveikį ir yra visiškai neutralios (alergijos nesukeliančios) struktūros. Išorinis „Pharmacels“ šaldomosios ir šildomosios pūslės paviršius pagamintas iš susidėvėjimui atsparaus audinio. Todėl gaminį malonu liesti, priglaustas prie odos jis nesukelia jokių nemalonių pojūčių. Dėl specialios technologijos „Pharmacels“ pūslės paviršiuje nesusidaro kondensatas iš oro, kai viduje yra ledo.
„Pharmacels“ šaldomosios ir šildomosios pūslės dangtelis ir anga yra didelio skersmens, todėl galima naudoti įvairių dydžių ledo kubelius, paprasta ją pripildyti vandens. Apgalvotos konstrukcijos garantuoja sandarumą.
Kad šaldomąją ir šildomąją pūslę būtų maksimaliai patogu naudoti ir ji idealiai priglustų prie kūno, rekomenduojame pripildyti 2/3 jos talpos. Rekomenduojama talpa nurodyta ant pakuotės ir čia pateiktoje lentelėje.
Šį „Pharmacels“ gaminį galima naudoti daug kartų ir kaip šildyklę, ir kaip šaldyklę. Jis naudojamas visame pasaulyje. Būna trijų dydžių: maža (30101, 15,2 cm), vidutinė (30102, 22,9 cm) ir didelė (30103, 27,9 cm) dydžio.
ICE/HOT BAG – ledo maišelis ir šildytuvas, naudojimas šalčio/karščio terapijai. Skirtas kūno paviršiui šildyti, į maišelio vidų įdedant ledo gabaliukus ar įpilant šaltą/karštą vandenį.

1 pt (473 ml)