Kaina
Prekinis ženklas
Filtrai
Kaina
Prekinis ženklas

Vaikams

Vaikų priežiūra yra ypatinga užduotis, kuri reikalauja išskirtinio dėmesio, rūpesčio bei žinių. Būtent todėl, labai svarbu pasirinkti tinkamas priemones vaikams. Tai apima ne tik tinkamą mitybą, bet ir specialius maisto papildus, švelnius odos ir plaukų priežiūros produktus bei tinkamas higienos priemones. Kaip nuolat augantis organizmas, taip ir jautri vaikų oda bei imuninė sistema reikalauja ypatingos priežiūros.

Rodyti daugiau
987 prekė(s)
TECNOFER BAMBINI, lašai vaikams, 30 ml  paveikslėlis
-60% antrai prekei
Baldacci
15,61€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
EQUZEN BABY, Atsukamosios kapsulės, N30 paveikslėlis
-60% antrai prekei
Equazen
24,15€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
RAW POWDERS MAGNIO BISGLICINATAS, 500 mg, 120 kapsulių paveikslėlis
-60% antrai prekei
Raw Powders
18,55€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
DEFENDYL IMUNOGLUKAN P4H JUNIOR, skystas maisto papildas, 120ml paveikslėlis
-15%
Defendyl
16,99€ 19,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
BIOGAIA PROTECTIS, lašai, 5 ml paveikslėlis
-60% antrai prekei
BioGaia
13,49€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
LYSI CHILDREN'S OMEGA -3, Tutti frutti skonio su saldikliu, 60 kramtomosios kapsulės  paveikslėlis
-30%
Lysi
10,84€ 15,49€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
SAMBUCUS KIDS, 60 guminukų paveikslėlis
-35%
Sambucus
8,95€ 13,77€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
BEPANTHOL BABY, tepalas, 30 g paveikslėlis
-20%
Bepanthol
4,79€ 5,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
OMEGAPURE MAX, kapsulės, N60  paveikslėlis
-60% antrai prekei
19,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
FLORADIX KINDERVITAL, VAIKAMS, 250 ML paveikslėlis
-60% antrai prekei
Floradix
13,10€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
FLORADIX KIDS, skystosios geležies formulė, 250 ml paveikslėlis
-60% antrai prekei
Floradix
15,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
RAW POWDERS MELATONINAS, 1 mg, 200 tablečių paveikslėlis
-60% antrai prekei
Raw Powders
8,49€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
LINEX BABY, lašai, 8 ml  paveikslėlis
-40%
LINEX
6,77€ 11,29€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
VITIRON KIDS IMMUNITY, 50 guminukų vaikams paveikslėlis
2 už 1 kainą
VitirON
15,49€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Kompensuojama
NEOCATE INFANT SYNEO, milteliai, 400 g paveikslėlis
Nutricia
49,27€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
MOLLER’S FOR TEENS, 28 tabletės ir 28 kapsulės paveikslėlis
2 už 1 kainą
Moller's
16,89€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
SAMBUCUS KIDS, sirupas, 120 ml  paveikslėlis
-40%
Sambucus
7,73€ 12,89€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
OILESEN, vitaminas D3 400, geriamieji lašai, 10 ml  paveikslėlis
-60% antrai prekei
Valentis
2,19€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
LIVOL MULTI PAAUGLIAMS, 60 tablečių paveikslėlis
-40%
Livol
8,75€ 14,59€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
LIVOL EXTRA vitamino D3 guminukai, 70 guminukų paveikslėlis
-40%
Livol
9,35€ 15,59€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()

Vitaminai ir papildai vaikams

Kas gali būti svarbiau tėvams nei jų vaikų sveikata? Rūpindamiesi, kad mažylis gerai jaustųsi ir tinkamai vystytųsi, tėvai stengiasi aprūpinti jį viskuo, ko jam reikia. Todėl labai svarbu išsirinkti kokybiškus vitaminus ir maisto papildus, kadangi iš maisto vaikai ne visada gauna pakankamai reikiamų medžiagų. Taigi, reikalingi ne tik vitaminai ir papildai vaikų imunitetui stiprinti, bet ir kiti papildai tinkamam nervų sistemos funkcionavimui, smegenų vystymuisi bei aktyvumui palaikyti. Augančio vaiko organizmui palaikyti, vertėtų naudoti vitaminus ir papildus tik iš natūralių ingredientų

Ypač svarbūs yra vitaminai sportuojantiems paaugliams, kadangi šiuo gyvenimo laikotarpiu jų organizmas patiria ir taip didelį stresą dėl hormoninių pokyčių ir paspartėjusio augimo. Be to, užsiimant aktyvia fizine veikla, organizmui, bet kokiu atveju, reikia ženkliai daugiau naudingų medžiagų tam, kad palaikyti organizmo funkcijas. Taip pat ypatingas dėmesys skiriamas žarnyno mikroflorą atkuriantiems maisto papildams, kurie padeda normalizuoti virškinamojo trakto veiklą. Maisto papildai virškinimui su lakto ir bifidobakterijomis, dažniausiai būna itin patogūs vartoti vaikams dėl savo formos – milteliai, lašai ar skanios kramtomosios tabletės. 

Pagal ką pasirinkti vitaminus vaikams?

Pagal amžių. Skirtingo amžiaus vaikams skirtuose maisto papilduose ir vitaminuose naudingųjų medžiagų kiekis nebūna vienodas, kadangi atsižvelgiama į organizmo poreikius, kurie kinta su amžiumi. Vitaminai paaugliams dažniausiai turi didesnį kiekį tų medžiagų, kurios yra reikalingos organizmo augimui. 

Pagal sudėtį. Vitaminai vaikams ir paaugliams skiriasi pagal sudėtį. Tai gali būti įvairių vitaminų kompleksai arba vitaminų grupės, pavyzdžiui, A, B, C, D, skirti tam tikroms organizmo funkcijoms palaikyti. Renkantis reikia apgalvoti, kokią problemą norite išspręsti: palaikyti imuninę sistemą, stiprinti kaulus ar suteikti daugiau energijos.

Pagal formą ir skonį. Geri vaikiški papildai ir vitaminai turi patikti vaikui, todėl jie turi būti ne tik sveiki, bet ir skanūs. Jei norite sudominti savo vaiką ir paskatinti jį vartoti vitaminus, tokiu atveju rinkitės juokingų gyvūnų figūrėlių želė pavidalo kramtomąsias pastiles ar sirupą. Skonių įvairovė leidžia pasirinkti geriausią variantą mažiesiems gurmanams. O geriausi vitaminai paaugliams yra kramtomosios tabletės su patinkančiu jiems skoniu.

Vaikų ir kūdikių mityba

Maistas kūdikiams ir vaikams  yra sukurtas atsižvelgiant į jų mitybos poreikius. Juk tinkama mityba yra esminė vaikų sveikatos ir vystymosi dalis, todėl svarbu aprūpinti juos tik aukštos kokybės ir saugiais produktais, kuriuose nėra kenksmingų chemikalų ar dirbtinių priedų.

Nuolat augantis ir besivystantis organizmas reikalauja įvairių maistinių medžiagų, kurios padeda vaikams augti stipriais ir sveikais. Kūdikių mityba yra ypač svarbi, nes pirmaisiais gyvenimo mėnesiais jie maitinasi tik motinos pienu arba specialiai pritaikytais kūdikiams mišinukais. Šie maisto produktai suteikia jiems visas būtinas maistines medžiagas, kurios yra reikalingos jų normaliam vystymuisi ir sveikatai palaikyti. 

O šiek tiek ūgtelėjusiems vaikams reikia įvairaus ir subalansuoto maisto, kuriame būtų pakankamai baltymų, angliavandenių, riebalų, vitaminų ir mineralų. Taigi, įvairios košės bei tyrelės sukurtos taip, kad aprūpintų vaiką visomis reikalingomis medžiagomis. 

Nepamirškite arbatos vaikams. Jos dažniausiai yra pagamintos iš natūralių ingredientų, todėl tai gali būti saugi ir sveika alternatyva saldiesiems gėrimams. Puodelis švelnios ir šilumą suteikiančios arbatos gali padėti vaikui atsipalaiduoti ir lengviau užmigti vakare. Be to, kai kurios arbatos, pavyzdžiui, ramunėlių, gali turėti raminančių savybių, kurios padeda sumažinti stresą ir įtampą patirtą dienos metu. Taip pat, arbatos vaikams gali būti naudingas pasirinkimas peršalus ar karščiuojant. Žolelių arbata su medumi, gali padėti numalšinti skausmą gerklėje ir palengvinti peršalimo simptomus. Tačiau, svarbu paminėti, kad kiekvienas vaikas yra skirtingas, todėl renkantis arbatą reikia atsižvelgti į jo individualius poreikius, alergijas ir sveikatos būklę. Taip pat, visada atkreipkite dėmesį į arbatos sudėtį ir venkite tokių, kurių sudėtyje yra dirbtinių priedų.

Gerai vaikų savijautai

Silpnesnis vaikų imunitetas ir mažesnis atsparumas ligoms yra dažna problema, su kuria susiduria daugelis tėvų. Vaikų imuninė sistema dar tik formuojasi ir todėl gali būti jautresnė ir pažeidžiamesnė, nei suaugusiųjų. Taigi, vaikai gali dažniau peršalti, o peršalimo simptomai gali būti sunkesni nei suaugusiems ir trukti ilgiau. Siekiant pagerinti vaikų imunitetą ir didinti jų atsparumą ligoms, svarbu užtikrinti, kad jie gautų pakankamai vitaminų, mineralų ir kitų būtinų maistinių medžiagų. Įvairūs vitaminai jaunimui reikalingi gyvybinėms funkcijoms palaikyti ir bendrai sveikatos būklei stiprinti. 

Svarbu paminėti kad itin svarbūs yra ir vaikams skirti preparatai nuo peršalimo. Šie produktai yra skirti palengvinti peršalimo sukeltus simptomus, tokius kaip sloga, kosulys ar gerklės skausmas bei padeda vaikams greičiau pasveikti ir atgauti jėgas. Vaikams svarbu rinktis patikrintus ir saugius preparatus, kurie yra sukurti atsižvelgiant į jauno organizmo jautrumą.

Kosmetika ir higiena vaikams

Ne mažiau svarbu yra tinkama kosmetika ir higiena vaikams. Juk vaikų oda ir plaukai yra ypatingai jautrūs ir reikalauja rūpestingo bei atsakingo požiūrio, todėl itin svarbu pasirinkti tik geriausius, patikimiausius bei saugius produktus.


Svarbu rinktis tik specialiai vaikams skirtas kosmetikos ir higienos priemones dėl kelių pagrindinių priežasčių. Pirma, vaikų oda yra labai jautri ir pralaidi, todėl reikalauja švelnių ir saugių ingredientų, kurie nedirgina ir nekenkia odai. Visa kosmetika ir higienos priemonės vaikams turi būti patvirtintos dermatologų, kaip saugios ir efektyvios priemonės vaikų priežiūrai.


Vaikų oda yra jautri ir linkusi į sausumą ar sudirgimus, todėl svarbu pasirinkti tinkamą kremą, kuris būtų švelnus, užtikrintų pakankamą drėkinimą ir būtų saugus naudoti. Kremai vaikams kuriami naudojant natūralius ingredientus. Tai gali būti specialiai kūdikiams ar vaikams skirti kremai, kuriuose yra natūralių aliejų, avokado ar alyvuogių ekstraktų, pantenolio ir ramunėlių, kurie padeda nuraminti sudirgimą ir sumažinti odos sausumą. Kosmetikos priemonės vaikams turi būti be kenksmingų cheminių medžiagų, dirbtinių kvapiųjų medžiagų ar dažiklių, kurie gali sudirginti ar alergizuoti jautrią vaikų odą. Be to, kremas vaikams naudojamas ne tik drėkinti ir maitinti odą, bet ir apsaugoti nuo aplinkos veiksnių, tokių kaip saulės spindulių žala ar vėjas.

Mano krepšelis