Close
Paieškos rezultatai
Prekiių filtrai

ŽIEDĖ, hidrolatas apelsinų žiedų, 100 ml

Prekės kodas: 87347
Gamintojas: Gintarinė vaistinė
Prekės ženklas: Žiedė

Likutis: Nėra
Pristatymo laikas: iki 2 d.d.
6,40€ Kaina „Gintarinio klubo“ nariams
8,54€ Kaina galioja tik užsakant internetu

Žiedė apelsinų žiedų hidrolatas, 100 ml

 

ŽIEDĖ – tai natūrali vaistinėje pagaminta kosmetika.

 

Hidrolatas – tai gėlių vanduo. Hidrolatai gaunami vaistinius augalus distiliuojant vandens garais. Taip hidrolatas prisodrinamas gerųjų augalų savybių: eterinių aliejų, organinių augalinių rūgščių ir kt. Tai veido priemonė, kuri puikiai drėkina, ramina, gaivina ir tonizuoja odą. Gėlių vanduo yra išimtinai augalinės kilmės produktas, be dirbtinių priedų.

 

PASKIRTIS: apelsinų žiedų hidrolatas skatina regeneraciją, tonizuoja, žvalina, gaivina ir drėkina odą.  Dieviškas apelsinų žiedų kvapas padeda atsipalaiduoti. Dėl nuostabaus kvapo gali būti naudojamas kaip kvepalai, veikia gundomai ir gaivinamai. Jis turi sutraukiamąjį poveikį, tinka jautrios, normalios, riebios, brandžios odos priežiūrai.

 

NAUDOJIMAS:

Ø  Kaip papildoma drėkinamoji priemonė prieš tepant kremą arba serumą. Apipurkškite veidą pasirinktu hidrolatu, leisti natūraliai nudžiūti, tuomet tepti serumą arba kremą.

Ø  Kaip drėkiklis ir gaiviklis būnant sausose patalpose arba saulėje. Periodiškai apipurkšti veidą bei plaukus pasirinktu hidrolatu ir leisti natūraliai nudžiūti. 

 

SUDĖTIS: Citrus aurantium flower extract/apelsinų žiedų (nerolio) hidrolatas.

 

SUDEDAMOSIOS DALYS: ekologiškas apelsinų žiedų vanduo.

 

Kosmetiką ŽIEDĖ sukūrė profesionalūs farmacininkai, vaistinėje gaminantys vaistus. Pasitelkę ilgametę patirtį, kurią sukaupė gamindami individualias kosmetikos priemones, nusprendė pasidalyti savo idėjomis su Jumis ir pagaminti unikalią rankų darbo kosmetikos liniją. Ir jiems pavyko. ŽIEDĖ yra veiksmingas aromaterapijos, kosmetikos žinių ir farmacinės patirties derinys. Farmacijos specialistai labai gerai žino, su kokiomis kosmetinėmis problemomis dažniausiai susiduria klientai. Įsigilinę į šias problemas, išsiaiškinę Jūsų lūkesčius, pradėjo ieškoti geriausių sprendimų. Tvirtai nutarė, kad kosmetiką gaminsi naudodami natūralias, ekologiškas veikliąsias medžiagas ir eterinius aliejus.

Kviečiame Jus išbandyti kosmetiką ŽIEDĖ. Kad ir kurį gaminį pasirinksite – Jūs pasirinksite sveiką ir veiksmingą, tik iš natūralių ir ekologiškų žaliavų pagamintą priemonę, tinkamą būtent Jums. Esame tikri, kad ŽIEDĖ Jums patiks. Juk viskas, kas daroma su meile, virsta tikru grožiu. Kosmetika ŽIEDĖ gaminama iš ekologiškų medžiagų

 

GAMINTOJAS: UAB „Gintarinė vaistinė“, P.Baublio g. 2, Vilnius

 

KOKYBĖS TELEFONAS: 8 800 10008

 

 

Pirkėjai, pirkę šią prekę, taip pat įsigijo
ŽIEDĖ, hidrolatas levandų, 100 ml paveikslėlis
Laikinai neturime

ŽIEDĖ, hidrolatas levandų, 100 ml

ŽIEDĖ, hidrolatas rožių, 100 ml paveikslėlis

ŽIEDĖ, hidrolatas rožių, 100 ml

ŽIEDĖ, hidrolatas liepų žiedų, 100 ml  paveikslėlis

ŽIEDĖ, hidrolatas liepų žiedų, 100 ml

ŽIEDĖ, hidrolatas rugiagėlių, 100 ml  paveikslėlis
Laikinai neturime

ŽIEDĖ, hidrolatas rugiagėlių, 100 ml