Close
Paieškos rezultatai
Prekiių filtrai

ŽIEDĖ, eterinis arbatmedžių aliejus, 10 ml

Prekės kodas: 81191
Gamintojas: Gintarinė vaistinė
Prekės ženklas: Žiedė

Likutis: Nėra
Pristatymo laikas: iki 2 d.d.
4,86€ Kaina „Gintarinio klubo“ nariams
6,07€ Kaina galioja tik užsakant internetu

Žiedė arbatmedžių eterinis aliejus, 10 ml

 

ŽIEDĖ – tai natūrali vaistinėje pagaminta kosmetika.

 

PASKIRTIS: daugiafunkcinis

 

KONTRAINDIKACIJOS: Atsargiai naudoti esant aukštam kraujospūdžiui, nenaudoti prieš naktį. Individualus arbatmedžių kvapo netoleravimas. Nenaudoti iki 4 nėštumo mėnesio ir vaikams iki 6 metų. Esant jautriai odai, naudoti kuo atsargiau. Prieš naudojant eterinius aliejus, būtina patikrinti, ar įkvepiamas arba tepamas ant odos aliejus nesukels individualios alerginės reakcijos.

 

NAUDOJIMAS: greita inhaliacija: ant delnų užlašinti 1 lašą arbatmedžių ir 1 lašą levandų aliejų, suglausti delnus ir uždėti ant nosies. Garų inhaliacija: 1–2 lašus arbatmedžių eterinio aliejaus įlašinti į indą karšto vandens, apsigaubti rankšluosčiu ir 5–6 min. kuo giliau kvėpuoti. Būti užsimerkusiam. Tinka pildyti kosmetines priemones: 2–3 lašus arbatmedžių eterinio aliejaus sumaišyti su 10–15 g (ml) pagrindo (kremo, gelio, kaukės, losjono ar kt.),  plaukų stiprinimui - 30 aliejaus lašų sumaišyti su 200-300 ml šampūno ir trinkti plaukus ne rečiau kaip 3 kartus per savaitę. Tinka naudoti vonioje: 4–5 lašus gryno arbatmedžių eterinio aliejaus, lygiomis dalimis sumaišyto su ramunėlių, eukaliptų, rozmarinų, levandų eteriniais aliejais, iš anksto sumaišius su valgomuoju šaukštu emulgatoriaus (pieno, medaus, jūrų arba valgomosios druskos), įpilti į pilną vandens (37–38 °C) vonią. Procedūros trukmė – 10–15 minučių. Burnos skalavimui: 3 lašus arbatmedžių eterinio aliejaus įlašinti į stiklinę vandens. Tinka ir patalpų aromatizavimui: 4–5 lašus arbatmedžių eterinio aliejaus arba tiek pat šio aliejaus mišinio (1:1) su citrinų arba levandų eteriniais aliejais įlašinti į aromatinėje lempoje esantį vandenį ir uždegti žvakę. Patalpoje pasklis kvapas. Jei neturite lempos, aliejumi galima sudrėkinti servetėlę arba įlašinti jo į karšto vandens puodelį ir pastatyti ant veikiančio radiatoriaus. Procedūrų trukmė – 15–30 minučių. Vaikų patalpoms užtenka 1–2 lašų arbatmedžių eterinio aliejaus.

 

SUDĖTIS: ekologiškas arbatmedžių eterinis aliejus (Malaleuca alternifolia).

 

SUDEDAMOSIOS DALYS: ekologiškas arbatmedžių eterinis aliejus (pražangialapių mirtenių).

 

Kosmetiką ŽIEDĖ sukūrė profesionalūs farmacininkai, vaistinėje gaminantys vaistus. Pasitelkę ilgametę patirtį, kurią sukaupė gamindami individualias kosmetikos priemones, nusprendė pasidalyti savo idėjomis su Jumis ir pagaminti unikalią rankų darbo kosmetikos liniją. Ir jiems pavyko. ŽIEDĖ yra veiksmingas aromaterapijos, kosmetikos žinių ir farmacinės patirties derinys. Farmacijos specialistai labai gerai žino, su kokiomis kosmetinėmis problemomis dažniausiai susiduria klientai. Įsigilinę į šias problemas, išsiaiškinę Jūsų lūkesčius, pradėjo ieškoti geriausių sprendimų. Tvirtai nutarė, kad kosmetiką gaminsi naudodami natūralias, ekologiškas veikliąsias medžiagas ir eterinius aliejus.

Kviečiame Jus išbandyti kosmetiką ŽIEDĖ. Kad ir kurį gaminį pasirinksite – Jūs pasirinksite sveiką ir veiksmingą, tik iš natūralių ir ekologiškų žaliavų pagamintą priemonę, tinkamą būtent Jums. Esame tikri, kad ŽIEDĖ Jums patiks. Juk viskas, kas daroma su meile, virsta tikru grožiu. Kosmetika ŽIEDĖ gaminama iš ekologiškų medžiagų

 

GAMINTOJAS: UAB „Gintarinė vaistinė“, P.Baublio g. 2, Vilnius

 

KOKYBĖS TELEFONAS: 8 800 10008

 

 

Pirkėjai, pirkę šią prekę, taip pat įsigijo
ŽIEDĖ, hidrolatas levandų, 100 ml paveikslėlis

ŽIEDĖ, hidrolatas levandų, 100 ml

ŽIEDĖ, hidrolatas rožių, 100 ml paveikslėlis

ŽIEDĖ, hidrolatas rožių, 100 ml

ŽIEDĖ, lūpų balzamas su bičių vašku, 10 ml  paveikslėlis

ŽIEDĖ, lūpų balzamas su bičių vašku, 10 ml

ŽIEDĖ, hidrolatas apelsinų žiedų, 100 ml paveikslėlis

ŽIEDĖ, hidrolatas apelsinų žiedų, 100 ml