Close
Paieškos rezultatai
Prekiių filtrai

CRESCINA TRANSDERMIC HFSC 1300, moterims, plaukų atauginimui, 3,5 ml, 20 ampulių

Prekės kodas: 96166
Prekės ženklas: Crescina

Likutis: Yra
Pristatymo laikas: iki 2 d.d.
183,20€ Kaina „Gintarinio klubo“ nariams
229,00€ Kaina galioja tik užsakant internetu
- +

Dermatologinis kosmetinis produktas, skirtas kosmetiniam naudojimui. Tai ampulės galvos odai, kurios skatina natūralų, fiziologinį plaukų augimą. Crescina Re-Growth formulė yra apsaugota 8 Šveicarijos ir Europos patentais. Ją sustiprina "Labo"  transderminė technologija, praturtinta 3 stiprikliais (pentileno glikolis, decileno glikolis, kaprilio glikolis), gerinančiais veikliųjų medžiagų įsiskverbimą į galvos odą. Speciali formulė moterims. 1300 koncentracijos produktas- tinkamas esant stipriam plaukų retėjimui. Rekomenduojama naudoti fiziologinio, bet ne patologinio, plaukų retėjimo atveju. Neveikia visiškai sunykusių folikulų.

 

NAUDOJIMAS: TRANSDERMIC RE-GROWTH HFSC - 100%" ampulėje yra 3,5 ml preparato. Naudoti kasdien, 5 dienas iš eilės. Po to daryti 2 dienų pertrauką ir vėl naudoti. Tepti ant sausos galvos odos vakare. Nenuplauti. 20 pakuotėje esančių ampulių pakanka 1 mėnesio naudojimo kursui. Prieš naudojimą BŪTINAI PERSKAITYKITE naudojimo instrukciją, esančią viduje ir sužinokite daugiau informacijos apie produktą.

 

Dėmesio! TIK IŠORINIAM NAUDOJIMUI. NENAUDOTI INJEKCIJOMS. NENURYTI. Saugoti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Saugotis, kad nepatektų į akis ir gleivinę.

Crescina Re-Growth formulė yra apsaugota 8 Šveicarijos ir Europos patentais. Ją sustiprina "Labo"  transderminė technologija, praturtinta 3 stiprikliais (pentileno glikolis, decileno glikolis, kaprilio glikolis), gerinančiais veikliųjų medžiagų įsiskverbimą į galvos odą. Speciali formulė moterims.

Pirkėjai, pirkę šią prekę, taip pat įsigijo
EQUAZEN MUMOMEGA, 30 kapsulių paveikslėlis

EQUAZEN MUMOMEGA, 30 kapsulių

24,88€
Kaina galioja tik užsakant internetu
CRESCINA TRANSDERMIC HFSC, šampūnas moterims plaukų ataugimui ir slinkimą stabdantis, 200 ml paveikslėlis

CRESCINA TRANSDERMIC HFSC, šampūnas moterims plaukų ataugimui ir slinkimą stabdantis, 200 ml