Crescina

11 prekė(s)
CRESCINA TRANSDERMIC HFSC 1300, moterims, plaukų atauginimui, 3,5 ml, 20 ampulių paveikslėlis
-20%
Crescina
200,80€ 251,00€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
CRESCINA TRANSDERMIC HFSC 500, kompleksas vyrams plaukų ataugimui ir slinkimą stabdantis, 3,5 ml, 20 ampulių paveikslėlis
-20%
Crescina
138,40€ 173,00€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
CRESCINA TRANSDERMIC HFSC 500, moterims, plaukų atauginimui, 3,5 ml, 20 ampulių paveikslėlis
-20%
Crescina
131,20€ 164,00€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
CRESCINA TRANSDERMIC HFSC, šampūnas moterims plaukų ataugimui ir slinkimą stabdantis, 200 ml paveikslėlis
-20%
Crescina
19,19€ 23,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
CRESCINA TRANSDERMIC HFSC, šampūnas vyrams plaukų ataugimui ir slinkimą stabdantis, 200 ml paveikslėlis
-20%
Crescina
19,19€ 23,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
CRESCINA TRANSDERMMIC HFSC 500, vyrams, plaukų ataugimui, 3,5 ml, 20 ampulių paveikslėlis
-20%
Crescina
145,60€ 182,00€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
CRESCINA TRANSDERMIC HFSC 1300, vyrams, plaukų ataugimui, 3,5 ml, 20 ampulių paveikslėlis
-20%
Crescina
200,80€ 251,00€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()

H2: Crescina plaukams tiek vyrams, tiek moterims

 

Crescina - priemonės plaukų slinkimui stabdyti bei naujų plaukų augimui skatinti. Šios priemonės žadina miegančius plaukų folikulus ir prikelia juos naujam gyvenimui. Crescina produkcija tinkama naudoti dėl įvairių priežasčių išretėjusiems plaukams. Taip pat priemonės yra puiki profilaktikos priemonė norint sustiprinti ir pamaitinti plauko folikulą ir svogūnėlius.

 

Crescina Transdermic HFSC kompleksas moterims - tai ampulės galvos odai, kurios skatina natūralų, fiziologinį plaukų augimą ir stabdo plaukų slinkimą. Sudėtyje yra kompleksas Re-Growth (cisteinas, lizinas, glikoproteinas), kompleksas HFSC (kamieninių ląstelių aktyvatorius) ir naujasis Booster  augimą skatinantis kompleksas (metioninas, glicinas, vario tripeptidas-1). Šios Crescina ampulės yra sukurtos pagal specialią, moteriškiems plaukams skirtą formulę. Kompleksas 1300 tinkamas esant stipraus plaukų retėjimo ir probleminio plikimo atvejais. 500 koncentracijos produktas - tinkamas esant vidutinio plaukų retėjimo ir rimto plikimo atvejais. Rekomenduojama naudoti fiziologinio, bet ne patologinio, plaukų retėjimo ir slinkimo atvejais. Atkreipkite dėmesį, jog Crescina produktai neveikia visiškai sunykusių folikulų ir jų neatkuria.

 

Taip pat yra ir specialus Crescina Transdermic HFSC kompleksas vyrams, kuris yra sukurtas ir pritaikytas specialiai vyriškiems plaukams. 500 koncentracijos produktą rekomenduojame naudoti esant vidutinio plaukų retėjimo ir rimto plikimo atvejais.

 

Transdermic Re-Growth HFSC - tai Crescina ampulės moterims, tiksliau moterų galvos odai, kurios skatina natūralų, fiziologinį plaukų augimą. 1300 koncentracijos produktas - tinkamas esant stipriam plaukų retėjimui. 500 koncentracijos produktas - tinkamas esant vidutiniam plaukų retėjimui. 200 koncentracijos produktas - tinkamas esant pradiniam plaukų retėjimui. Rekomenduojama naudoti fiziologinio, bet ne patologinio, plaukų retėjimo atveju. Taip pat Transdermic Re-Growth HFSC yra pritaikyta ir speciali formulė vyrams. Priklausomai nuo koncentracijos, Crescina ampulės plaukams vyrams yra skirtingų koncentracijų, kai pasireiškia stiprus, vidutinis ar pradinis plaukų retėjimas.

 

Dar viena Crescina plaukams skirta priemonė nuo slinkimo - plaukų šampūnas. Šampūnas yra dviejų tipų - Crescina šampūnas vyrams ir Crescina šampūnas moterims. Kiekvienas yra sukurtas pagal specialią formulę. Šis šampūnas skatina fiziologinį plaukų augimą. Specialus šampūnas retėjantiems plaukams, kuris skatina fiziologinį plaukų ataugimą su Crescina Re-Growth HFSC sudedamosiomis dalimis (Cisteinas, Lizinas, Glikoproteinas, Stem-Engine) ir praturtinas 3 stiprikliais (pentileno, decileno ir kaprililo glikoliais), kurie gerina veikliųjų medžiagų įsisavinimą. Šis pilinguojantis šampūnas puikiai paruošia galvos odą Crescina Transdermic HFSC ampulių naudojimui ir papildo jų veikimą.

 

H2: Crescina ampulės – naudojimas

 

Crescina šampūnus tiek vyrams, tiek moterims rekomenduojama naudoti ne daugiau kaip 1 - 2 kartus per savaitę jei galvos oda yra sausa, o jei galvos oda riebi, tuomet naudoti 2 - 3 kartus per savaitę. Svarbu plauti tik galvos odą, o ne plaukus per visą jų ilgį. Šampūną reikia užtepti ant drėgnos galvos odos, išmasažuoti kol suputos, palaukti kelias minutes ir tuomet kruopščiai išskalauti.

 

Crescina ampulės naudojimas – itin paprastas. Priemonę reikia tepti ant sausos galvos odos vakare ir nenuplauti. Ampules reikia naudoti penkias dienas iš eilės, tuomet daryti dviejų dienų pertrauką ir naudoti vėl. Pakuotėje esančių 20 ampulių pakanka mėnesio kursui.

 

Crescina komplekse yra dviejų rūšių ampulės. Ampules naudoti kasdien, 5 dienas iš eilės, po to daryti 2 dienų pertrauką ir vėl naudoti. Naudoti reikia pakaitomis: vieną dieną permatomą ampulę, kitą dieną geltoną ampulę. Minimalus rekomenduojamas naudojimo kursas – 2 mėnesiai, maksimalus rekomenduojamas naudojimo kursas – 4 mėnesiai. Po kurso privaloma daryti 2–3 mėn. pertrauką.

 

Prieš naudojant bet kurį Crescina produktą rekomenduojame perskaityti naudojimo instrukciją, esančią pakuotės viduje.

 

H2: Crescina - gera kaina su akcija

 

Produkciją Crescina nuo plaukų slinkimo norintiems sutaupyti, rekomenduojame įsigyti Gintarinės vaistinės internetinėje vaistinėje. Internetinėje vaistinėje rasite įvairių akcijų, todėl priemonės nuo plaukų slinkimo Crescina kaina taps itin patraukli ir prieinama. Tiek ampulėms, tiek šampūnams Crescina akcija taikoma ir „Gintarinio klubo“ nariams, perkantiems internetinėje svetainėje. 

Mano krepšelis