Close
Paieškos rezultatai
Filters

GIOVANARDI EASY, lubrikantas, veikiantis drėkinančiai ir emociškai lytinius santykius, tinkantis kasdieniam naudojimui makšties sausumui menopauzėje, po streso, 50 ml

Prekės kodas: 80108
Gamintojas: Giovanardi
Prekės ženklas: Giovanardi Farmaceutici

Likutis: Nėra
Pristatymo laikas: iki 2 d.d.
7,79€
Kaina galioja tik užsakant internetu

Lubrikantas „Easy“, veikiantis drėkinančiai ir emociškai lytinius santykius, tinkantis kasdieniam naudojimui makšties sausumui menopauzėje, po streso 50 ml (51872) (509)

 

Pagrindinės lubrikanto savybės pasiekiamos natūralios kilmės augalinių medžiagų pagalba: Paprastoji dedešva (Malva sylvestris) – lapuose yra daug gleivių, galinčių absorbuoti didelius vandens kiekius, sudarant skysčių gelį, kuris plona plėvele padengia ir drėkina paviršių; Chamomilla Recutita (Matricaria), dar žinoma kaip „vokiečių ramunėlė“ – stimuliuoja mikrocirkuliacijos funkciją ir elastinių skaidulų bei hialurono rūgšties sintezę, kas padeda atkurti odos elastingumą ir sumažinti sausumą.

 

Vaginalinė drėkinanti, sutepanti makšties gleivinę žele, pagerina lytinius santykius emociškai ir drėkinančiai.

Tinka kasdieniam naudojimui, esant menopauziniam makšties sausumui.

 

Priemonė paženklinta I a CE medicininės klasės ženklu. Pripažinta saugia.

 

Tai vandens pagrindu pagamintas lubrikantas. Pagerina lyties liaukų natūralų drėkinimą.

 

Neišriebaluoja, lengvai užtepamas  ir nuplaunamas vandeniu, netepa rūbų, patalynės.

 

Palengvina lytinius santykius, sutepdamas besiliečiančius paviršius. Naudojamas, esant vaginaliniam sausumui. Gali būti naudojamas, įvedant gydomasias žvakutes, termometrus ir pan.  Žele sudėtyje nėra jokių hormoninių preparatų. Ši žele nėra kontraceptinė priemonė, netrukdo ginekologinėms procedūroms. Gamyboje naudojamos natūralios kilmės medžiagos.

 

EASY sutepa lytinius organus gleivėmis, taip atkurdamas natūralią drėgmę ir švelnumą.

EASY palengvina lytinius santykius, sutepdamas besiliečiančias kūno dalis, kurias vargina sausumas.

EASY gali būti naudojamas įvedant kaniules, žvakutes, termometrus ir t.t.

EASY yra lengvai nuplaunamas vandeniu, netepa rūbų, nepalieka riebumo, lengvai užtepamas.

EASY sudėtyje nėra hormonų, tai nėra kontraceptinė priemonė, palengvina ginekologines procedūras.

 

Naudojimas: užtepkite žele ant reikiamos vietos. Patepkite besiliečiančius paviršius.  Patariama tepti pakartotinai.

 

Makšties sausumas yra problema, kurią patiria didelė dalis moterų: nesena statistika rodo, jog apie 38% moterų kenčia nuo šio sutrikimo. Gimdymas, stresas ir nuovargis gali sukelti šiuos simptomus, tačiau menopauzė yra pagrindinis ir negrįžtamas faktorius.

Čia svarbią rolę užima Bartolinio liaukos - jos yra išsidėsčiusios makšties kanalo pradžios kraštuose ir gamina skystį, panašų į gleives, kuris yra išskiriamas susijaudinus ir taip pat prieš lytinį santykiavimą.

 

Šios liaukos pradeda veikti maždaug 14-16 gyvenimo metais ir sėkmingai veikia iki 45-50 metų, kai nustoja funkcionuoti. Be sausumo jausmo, sutepimo trūkumas yra dar viena problema, neleidžianti moterims ramiai santykiauti lytiškai – be baimės pateki į nepatogią slopinančią ir skausmingą situaciją.

 

Dėka savo sudėties, EASY FLUENT padeda atsikratyti makšties sausumo, ją drėkindamas ir sutepdamas.

 

Easy sudėtis: vanduo, sorbitolis (natūralus gliukozės redukcijos produktas), glicerinas, ramunėlių ekstraktas ir propilenglikolis, dedešvos ekstraktas ir propileno glikolis, hidroksietilceliuliozė, maltitolis(natūrali medžiaga), karbomeras, imidazolidinylo urea, natrio hidroksidas, pieno rūgštis.

Chamomilla Recutita (Matricaria), dar žinoma kaip „vokiečių ramunėlė“ – stimuliuoja mikrocirkuliacijos funkciją ir elastinių skaidulų bei hialurono rūgšties sintezę, kas padeda atkurti odos elastingumą ir sumažinti sausumą.

Sorbitolis – natūralios kilmės ingradientas, naudojamas kaip žele sluoksnį apsaugantis nuo dehidratacijos, išvengiant išsausėjimo.

Paprastoji dedešva (Malva sylvestris) – lapuose yra daug gleivių, galinčių absorbuoti didelius vandens kiekius, sudarant skysčių gelį, kuris plona plėvele padengia ir drėkina paviršių, sutepdamas lytinius organus gleivėmis. Ji taip pat švelnina, minkština bei apsaugo odą.

Hidroksietilceliuliozė, galinti išlaikyti tiek vandens, kiek sudaro 60-85% jos pačios kiekis, suteikia drėgmę gleivinei, tokiu būdu ir vėl jai suteikdama elastiškumą bei slidumą. Glicerinas tuo pačiu ir sutepa, ir palengvina makšties atsivėrimą, kai tuo metu ramunėlių ir dedešvos glicerino ekstraktai lengvai atgaivina bei veikia antiseptiškai.

Propilenglikolis (Propilene Glycol) – ekologiškai nekenksmingas, maža koncentracija leidžia sudaryti odos paviršiuje drėgną, nedžiūstantį sluoksnį, kuris sumažina vandens garavimą iš epidermio. „Jaunas“ kolagenas ir drėgmė dermoje užtikrina odos stangrumą ir elastingumą.

Maltitolis – natūralios kilmės, naudojamas kaip antikristalinė medžiaga.

Karbomeras – plačiai naudojamas kaip emulsijų vandeninės fazės stabilizatorius, kad išgauti skaidrų gelį. Saugus.

 

Kai kuriuose analogiškuose produktuose naudojami parabenai – konservantai, chemine sudėtimi panašūs į estrogenus, todėl kumuliuodamiesi organizme sukelia krūtų, gimdos vėžius.

Easy –je yra natriometylparabenas. Jis pripažintas saugiu, kadangi, patekęs į organizmą, hidrolizuojamas į benzoinę rūgštį ir pašalinamas su šlapimu.

 

Vaginalinė drėkinanti, sutepanti makšties gleivinę Easy žele su saugiu natriometylparabenu, kuris, patekęs į organizmą, hidrolizuojamas į benzoinę rūgštį ir pašalinamas su šlapimu.

 

 

Produkto pakuotė yra skirta moterims ir jos atspalvis specialiai parinktas švelniai blėstančios spalvos. Užrašai ir paveikslėliai patraukia, tačiau nėra vulgarūs, kaip pavyzdžiui sakinys „lengvesniam santykiavimui“, tiesiogiai atspindi produkto pavadinimą „EASY  FLUENT“.

Stendas, kurį sudaro 12 nedidelės apimties dalių (20 cm x 14 cm) turėtų būti patalpintas ant vaistininko prekystalio, arčiausiai stendo su apsisaugojimo priemonėmis.

 

 

Gamintojas: Giovanardi Farmaceutici, Italija

Importuotojas: UAB „Li & Ra”, Verdulių 40, Šiauliai, Donelaičio 39, Šiauliai, liirra@yahoo.com

 

 

 

Pirkėjai, pirkę šią prekę, taip pat įsigijo
AVANTI MEDICAL, servetėlės injekcijos vietai, 3 x 3 cm, 100 vnt. paveikslėlis
Laikinai neturime

AVANTI MEDICAL, servetėlės injekcijos vietai, 3 x 3 cm, 100 vnt.

1,39€
Kaina galioja tik užsakant internetu
FEMINELLA HYALOSOFT, 10 vaginalinių ovulių paveikslėlis

FEMINELLA HYALOSOFT, 10 vaginalinių ovulių

9,83€
Kaina galioja tik užsakant internetu
ASKORUTINAS, 20 tablečių paveikslėlis

ASKORUTINAS, 20 tablečių

0,51€
Kaina galioja tik užsakant internetu
Sterilus universalus indelis, 100 ml paveikslėlis

Sterilus universalus indelis, 100 ml

0,23€
Kaina galioja tik užsakant internetu