Close
Paieškos rezultatai
Prekiių filtrai

GODEFROY DOUBLE LASH & BROW, blakstienų ir antakių serumas skatinantis plaukų augimą, 3 ml

Blakstienų ir antakių serumas skatinantis plaukų augimą.
Prekės kodas: 65806
Gamintojas: Kateko gmbh
Prekės ženklas: GODEFROY
Forma: Blakstienų ir antakių serumas
Pakuotė: 3 ml

Likutis: Yra
Pristatymo laikas: iki 5-7 d.d.
13,72€ Kaina „Gintarinio klubo“ nariams
24,95€ Kaina galioja tik užsakant internetu
- +

Blakstienų ir antakių tankinimo ir stiprinimo serumas su natūraliomis veikliosiomis medžiagomis. Naudojant serumą reguliariai, antakių ir blakstienų plaukeliai auga greičiau, tampa storesni ir tankesni. Serumas padeda išsaugoti tamsią ir sodrią antakių ir blakstienų spalvą. Rezultatai akivaizdūs jau po 30 dienų.

Sudėtyje esantis ekologiško ricinos aliejaus ir natūralių augalų ekstraktų derinys suteikia intensyvų maitinimą silpnoms, plonoms ir retoms blakstienoms ir antakiams. Ricinos aliejuje gausu omega 6 riebiųjų rūgščių, kurios prasiskverbia giliai į plaukelius ir odą, didina kraujo apytaką ir skatina augimą bei tankina.

Naudojimas: antakius ir blakstienas švariai nuplauti ir nusausinti. Užtepti nedidelį serumo kiekį ant teptuko. Užmerkti akis ir švelniai paskirstyti ant antakių, blakstienų ir blakstienų linijos. Nenuplauti. Laikyti per naktį. Naudoti kiekvieną vakarą 6 savaites. Produktą naudoti tik rekomenduojamu būdu.

Rekomenduojame taip pat išbandyti „Godefroy Instant Eyebrow Tint“ antakių dažymo rinkinius (pritaikyta naudoti namuose). 

Pagaminta Austrijoje.