Close
Paieškos rezultatai
Prekiių filtrai

heorshe

Žiūrėti kaip Tinklelis Sąrašas
Rikiuoti pagal
Rodyti puslapyje
HEORSHE gertuvė DENTAL CARE, 180 ml., 6+ mėn. paveikslėlis
Laikinai neturime

HEORSHE gertuvė DENTAL CARE, 180 ml., 6+ mėn.

Dental Care gertuvės dizainas yra pirmas ir vienintelis kuris apsaugo dygstančius dantis ir sąkandį. Dental Care gertuvė idealiai tinka pratinant mažylį atsisakyti buteliuko ir pereiti prie gėrimo iš puodelio. Mažylis gali gerti betkurioje padėtyje, nes gertuvėje esantis svertinis šiaudelis seką skystį. Snapelyje esantys anti-colic vožtuvai padeda išvengti oro patekimo ir taip sumažina pilvo dieglių ir atpylimo tikimybę. Dental Care gertuvė yra neišsiliejanti, skystis teka tik tuomet, kai kūdikis jį traukia.
HEORSHE SILIKONINIS KRAMTUKAS- APYRANKĖ paveikslėlis
Laikinai neturime

HEORSHE SILIKONINIS KRAMTUKAS- APYRANKĖ

Tinkamo ilgio dirželis, prisitvirtina ant rankos, kaip laikrodžio apyrankė. Dydį galima lengvai reguliuoti. Didžiausias kramtuko apyrankės privalumas, mažylis jo nepames. Lengvai reguliuojama kramtuko apyrankė apsaugo nuo įspaudų, tinkama kūdikiui nuo 3-12 mėnesių.
HEORSHE SILIKONINIAI INDAI VAIKAMS, ROŽINĖ paveikslėlis
Laikinai neturime

HEORSHE SILIKONINIAI INDAI VAIKAMS, ROŽINĖ

Aukšos kokybės silikono indų rinkinys. Ryški indų spalva patraukia vaiko dėmesį, skatina mažyli domėtis maistu.Tvirtai prilimpantis prie paviršiaus dubenėlis ir lėkštė. Puodelis itin ergonomiškas, stabiliu pagrindu. Galima šildyti mikro bangų krosnelėje, naudoti šaldiklyje.