Close
Paieškos rezultatai
Prekiių filtrai

IODASE SLIM GAMBE kojų linijas formuojantis ir drenuojantis kremas, 200 ml

Kūno formas formuojantis ir drenuojantis kremas su KLR (konjuguota linolo rūgštis) iš Dygminų aliejaus ir fosfatidilcholino, specifiškai skirtas naudoti kojų srities tinimo ir sąstingio mažinimui.
Prekės kodas: 49587
Gamintojas: „Rays SPA“
Prekės ženklas: IODASE

Likutis: Yra
Pristatymo laikas: iki 5 d.d.
34,00€
Kaina galioja tik užsakant internetu
- +

Iodase Slim Gamble sudėtyje yra komponentai su dideliu formuojančiu kosmetiniu poveikiu. Dėl natūralių kofeino, Vitis Vinifera ir šeivamedžio uogų ekstraktų, kartu su šiek tiek kriogeninių eterinių aliejų, produktas kojoms suteikia  drenavimo efektą, siekiant sumažinti skysčių kiekį ir neutralizuoti sąstingį bei sumažinti patinimą. KLR ir fosfatidilkolinas pasižymi dideliu aktyvumu dėl riebalų sankaupų mažinimo. Kremas suteikia malonų gaivumo pojūtį. Dermatologiškai patikrinta.

Iodase Slim Gambe kremas yra formavimo ir dailinimo priemonė, kurios sudėtyje yra natūralių priedų, skirta specifiškai kojų sričiai.

Poveikis: Šiek tiek šaldantis. Pakuotė: 220ml tūbelė. Skirtas: moterims.

Naudojimas

Taikykite procedūrą pasirinktoje vietoje, masažuodami sukamaisiais judesiais, kol ji visiškai įsigers. Norėdami išgauti matomus rezultatus, naudokite du kartus per dieną, mažiausiai 3-4 savaites.

Sudėtis

KLR (konjuguota linolo rūgštis) iš Dygminų aliejaus, fosfatidilcholino, Vitis Vinifera, šeivamedžio uogų ekstraktas.