Close
Paieškos rezultatai
Prekiių filtrai

MedB

Žiūrėti kaip Tinklelis Sąrašas
Rikiuoti pagal
Rodyti puslapyje
Dr. Some senėjimo procesus stabdantis veido kremas, 50 ml paveikslėlis

Dr. Some senėjimo procesus stabdantis veido kremas, 50 ml

Veido kremas skirtas kovai su raukšlėmis, padidina odos elastingumą, sustiprina ir lygina odą, lėtina senėjimo procesus, suteikia jauninantį ir drėkinantį poveikį, grąžina veido odai minkštumą ir stangrumą.
Dr. Some drėkinantis veido kremas, 50 ml paveikslėlis

Dr. Some drėkinantis veido kremas, 50 ml

Veido kremas skirtas odos drėkinimui, padidina odos elastingumą, sustiprina ir patempia odą, atstato odos barjerą, suteikia jauninantį ir drėkinantį poveikį, grąžina veido odai minkštumą ir stangrumą.
Dr. Some regeneruojantis veido kremas, 50 ml paveikslėlis

Dr. Some regeneruojantis veido kremas, 50 ml

Veido kremas praturtintas provitaminu B5 ir alijošiumi skirtas kovai su raukšlėmis, padidina odos elastingumą, sustiprina ir patempia odą, skatina regeneracinius procesus, suteikia jauninantį ir drėkinantį poveikį, grąžina veido odai minkštumą ir stangrumą.
Dr. Some skaistinantis veido kremas, 50 ml paveikslėlis

Dr. Some skaistinantis veido kremas, 50 ml

Skaistinantis veido kremas skirtas odos šviesinimui, padeda kovoti su pigmentinėmis dėmėmis. Kremas praturtintas Tramella Fuciformis (snieginio grybo) ekstraktu skatina kolageno gamybą, apsaugo nuo laisvųjų radikalų poveikio, suteikia jauninantį ir drėkinantį poveikį, grąžina veido odai minkštumą, stangrumą, skaistumą.
Dr. Some raudonį mažinantis veido kremas, 50 ml paveikslėlis

Dr. Some raudonį mažinantis veido kremas, 50 ml

Veido kremas skirtas mažinti odos raudonį, suteikia jauninantį ir drėkinantį poveikį, ramina sudirgusią odą, grąžina veido odai minkštumą ir stangrumą.
Dr. Some senėjimo procesus stabdantis veido serumas, 100ml paveikslėlis

Dr. Some senėjimo procesus stabdantis veido serumas, 100ml

Veido serumas skirtas kovai su raukšlėmis, praturtintas retinolio ir palmitino rūgšties esteriu, skatina ląstelių atsinaujinimą, padidina odos elastingumą, apsaugo nuo laisvųjų radikalų poveikio, sustiprina ir patempia odą, lėtina senėjimą.
Dr. Some drėkinamasis veido serumas, 100ml paveikslėlis

Dr. Some drėkinamasis veido serumas, 100ml

Veido serumas skirtas odos drėkinimui, padidina odos elastingumą, apsaugo nuo laisvųjų radikalų poveikio, sustiprina ir patempia odą, suteikia jauninantį ir drėkinantį poveikį, grąžina veido odai minkštumą ir stangrumą.
Dr. Some regenruojantis veido serumas, 100ml paveikslėlis

Dr. Some regenruojantis veido serumas, 100ml

Veido serumas praturtintas alijošiumi skirtas kovai su raukšlėmis, padidina odos elastingumą, sustiprina ir patempia odą, skatina regeneracinius procesus, suteikia jauninantį ir drėkinantį poveikį, grąžina veido odai minkštumą ir stangrumą.
Dr. Some skaistinantis veido serumas, 100ml paveikslėlis

Dr. Some skaistinantis veido serumas, 100ml

Skaistinantis veido serumas skirtas odos šviesinimui, padeda kovoti su pigmentinėmis dėmėmis, apsaugo nuo laisvųjų radikalų poveikio, suteikia jauninantį ir drėkinantį poveikį, grąžina veido odai minkštumą, stangrumą, skaistumą.
Dr. Some raudonį mažinantis veido serumas, 100ml paveikslėlis

Dr. Some raudonį mažinantis veido serumas, 100ml

Veido serumas skirtas mažinti odos raudonį, suteikia jauninantį ir drėkinantį poveikį, apsaugo nuo laisvųjų radikalų poveikio, grąžina veido odai minkštumą ir stangrumą.
MedB Micelinis valomasis vanduo su kalamondinais, 500ml paveikslėlis

MedB Micelinis valomasis vanduo su kalamondinais, 500ml

Micelinis vanduo su kalamondinų ekstraktu veiksmingai pašalina makiažą ir nešvarumus nuo veido. Micelinis vanduo su augalinės kilmės alantoinu saugo ir ramina odą.
MedB micelinis valomasis vanduo valantis inkštirus, 500ml paveikslėlis

MedB micelinis valomasis vanduo valantis inkštirus, 500ml

Micelinis vanduo su anglimi veiksmingai pašalina makiažą ir nešvarumus nuo veido. Micelinis vanduo su augalinės kilmės alantoinu saugo ir ramina odą.
MedB putojantis prausiklis valantis inkštirus, 280ml paveikslėlis

MedB putojantis prausiklis valantis inkštirus, 280ml

Putojantis prausikliais švelniai pašalina makiažo ir kitus likučius nuo veido odos, išvalo ir sutraukia poras. Praturtintas peptidais ir kolagenu bei paprastosios portulakos ekstraktu, kuri skaistina veido odą.
MedB putojantis prausiklis su kalamondinais, 280 ml paveikslėlis

MedB putojantis prausiklis su kalamondinais, 280 ml

Putojantis prausiklis su kalamondinais švelniai pašalina makiažo ir kitus likučius nuo veido odos. Prausiklyje esantis vitaminas C stimuliuoja odos elastingumui būtino kolageno gamybą.
MedB inkštirus valančios putos, 180ml paveikslėlis

MedB inkštirus valančios putos, 180ml

Kreminis prausiklis su peptidų kompleksu bei hidrolizuotu kolagenu sudrėkina odą tuo pačiu švelniai pašalindamas nešvarumus.
MedB valančios putos su kalamondinais, 180ml paveikslėlis

MedB valančios putos su kalamondinais, 180ml

Kreminis prausiklis skirtas sausai veido odai, švelniai pašalina nešvarumus, atgaivina odą.
MedB gaivinanti dulksna su alaviju, 150ml paveikslėlis

MedB gaivinanti dulksna su alaviju, 150ml

Odą akimirksniu gaivinanti ir drėkinanti dulksna. Ideali mišriai, blizgėti linkusiai odai. Gaivina ir vėsina veido odą, suteikia matiškumo ir kontroliuoja blizgesį. Dulksną galima purkšti ir ant makiažo. Dėl patogaus dydžio ją galite visada turėti savo rankinėje ir atgaivinti odą dienos metu.
MedB drėkinantis serumas su kolagenu, 250ml paveikslėlis

MedB drėkinantis serumas su kolagenu, 250ml

Serumas skirtas brandžios, visų tipų odos priežiūrai. Ši intensyvi priežiūra nuo senėjimo atgaivina ir atkuria brandžią, pavargusią ir negyvybingą odą. Dėl formulės, kurios sudėtyje yra koncentruotas kolagenas ir intensyvus peptidų kompleksas, šios ampulės skatina kolageno ir elastino gamybą, kurie mažėja metams bėgant.
MedB gyvybingumą tonizuojantis serumas, 250ml paveikslėlis

MedB gyvybingumą tonizuojantis serumas, 250ml

Serumas skirtas brandžios, visų tipų odos priežiūrai. Ši intensyvi priežiūra nuo senėjimo atgaivina ir atkuria brandžią, pavargusią ir negyvybingą odą. Dėl formulės, kurios sudėtyje yra koncentruotas kolagenas ir intensyvus peptidų kompleksas, šios ampulės skatina kolageno ir elastino gamybą, kurie mažėja metams bėgant.
MedB valantis šveitiklis su kava, 180ml paveikslėlis

MedB valantis šveitiklis su kava, 180ml

Šveitiklis skirtas nuvalyti veido odą, pašalinti negyvas ląsteles. Kavos pupelių ekstraktas veikia tonizuojančiai bei apsaugo odą nuo aplinkos poveikio.