Kaina
Prekinis ženklas
Filtrai
Kaina
Prekinis ženklas

Paketai

Higieniniai paketai yra per menstruacijas naudojama priemonė, apsauganti nuo kraujo pratekėjimo ir diskomforto. Pastarųjų gausu išties įvairių. Vienu iš dažniausiai pasirenkamų variantų vis dar išlieka Always paketai. Kita vertus, skirtingų produktų gausu, taigi, belieka atsižvelgti į Jums svarbius aspektus. Renkantis tinkamus paketus, rekomenduojama susitelkti į sugeriamumo lygį, gaminimo medžiagas bei patogumą.
Rodyti daugiau
41 prekė(s)
Gentle day
2,89€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Gentle day
2,75€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Lady ANION
3,65€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
ALWAYS ULTRA NIGHT, higieniniai paketai, 14 vnt. paveikslėlis
-25%
ALWAYS
3,60€ 4,80€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
NATURELLA NORMAL PLUS, higieniniai paketai, 10 vnt. paveikslėlis
-25%
NATURELLA
1,24€ 1,66€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
ALWAYS ULTRA SUPER PLUS, higieniniai paketai, 16 vnt. paveikslėlis
-25%
ALWAYS
3,59€ 4,79€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Lady ANION
2,95€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
ALWAYS ULTRA SECURE NIGHT EXTRA, Higieniniai paketai, S5, 10 vnt. paveikslėlis
-25%
ALWAYS
3,74€ 4,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
ALWAYS ULTRA EXTRA NIGHT, Higieniniai paketai, S4, 12vnt. paveikslėlis
-25%
ALWAYS
3,74€ 4,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Lady ANION
2,95€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Lady ANION
5,95€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
NATURELLA ULTRA NIGHT, Higieniniai paketai, S4, 14 vnt. paveikslėlis
-25%
2,80€ 3,74€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
NATURELLA ULTRA MAXI, higieniniai paketai, S3, 16 vnt. paveikslėlis
-25%
NATURELLA
2,96€ 3,95€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
BELLA
2,35€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
NATURELLA ULTRA NORMAL, higieniniai paketai, 10 vnt. paveikslėlis
-25%
NATURELLA
1,67€ 2,23€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
BELLA
2,57€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Sleepy “Ecologic” higieniniai paketai, 1 dydžio "Normal", 24 vnt.
Naujiena
Sleepy
3,69€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
ALWAYS ULTRA NORMAL PLUS, higieniniai paketai, 10 vnt. paveikslėlis
-25%
ALWAYS
2,06€ 2,75€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
BELLA
2,55€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
BELLA
2,19€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()

Kas yra higieniniai paketai?

Higieniniai paketai – tai priemonė, skirta naudoti menstruacijų metu. Šie pasižymi išties didele įvairove ir skirtingais sugeriamumo lygiais. Kai kurie paketai labiau tinka nakčiai, kiti – dienos metu. Įprastai juos reikėtų keisti kas 4–6 valandas. Paketai yra panašūs į įklotus, tačiau gali sugerti daugiau kraujo. Be to, dažnai jie turi apgaubiančius “sparnelius”, kurie prilaiko priemonę vienoje vietoje ir neleidžia judėti. Tai apsaugo nuo pratekėjimo. Kita vertus, higieniniai paketai taip pat gali būti naudojami ne tik menstruacijų metu, tačiau ir po gimdymo. Taigi, belieka pasirinkti labiausiai Jums tinkamą variantą.

Higieninių paketų rūšys

Kaip jau minėjome kiek anksčiau, higieniniai paketai pasižymi išties didele įvairove. Pirmiausiai, šie gali būti skirtingo storumo. Be to, kai kurie paketai turi sparnelius, o kai kurie – ne. Žinoma, tokia priemonė taip pat gali būti ekologiška, atsižvelgiant į tai, iš ko ji pagaminta. Be to, neretai skiriasi tiek paketų paviršiaus medžiaga, tiek sugeriamasis sluoksnis. Pavyzdžiui, kai kurie variantai būna pagaminti vien tik iš medvilnės. Toks pasirinkimas yra idealus alergiškoms moterims. Kita vertus, dalies paketų paviršius gali būti lyg guminis. Visgi, šis lengviau sudirgina odą, todėl tokį variantą reikėtų rinktis atsargiai. Tuo tarpu, sugeriamoji medžiaga dažniausiai yra iš medvilnės, celiuliozės arba superabsorbuojančio gelio. Svarbu paminėti, kad nuo pratekėjimo geriausiai apsaugo paskutinis variantas. Dar vienas aspektas, kurį pravartu prisiminti – nerekomenduojama rinktis kvepiančių paketų. Galėtų atrodyti, jog tai puikus pasirinkimas, kuris užmaskuoja nemalonų kvapą. Visgi, tokie paketai gali sudirginti odą bei sukelti alergiją. Norėdami užmaskuoti kvapą, verčiau pasirinkite variantą su specialia anijono juostele. Bet kokiu atveju, visuomet pravartu įsigyti natūralesnį produktą. Vienu iš populiariausių pasirinkimų išlieka Libresse paketai. 

Paketų privalumai ir trūkumai

Vienas iš didžiausių paketų privalumų yra paprastas jų naudojimas. Be to, priešingai nei tamponus, šiuos galima saugiai dėvėti ilgesnį laiką, pavyzdžiui, net iki 10 valandų, mat jie nesukelia toksinio šoko sindromo pavojaus. Kita vertus, tokia priemonė taip pat pasižymi keletu trūkumų. Pirmiausiai, paketų negalima dėvėti maudantis. Be to, jie nėra itin patogūs, norint sportuoti menstruacijų metu. Tokiu atveju, verta apsvarstyti tamponų įsigijimą. Kita vertus, paketai taip pat nėra itin ekologiškas pasirinkimas (dėl daugkartinio naudojimo). Tad, jeigu Jums rūpi aplinkosauga, verčiau įsigykite menstruacinę taurelę. 

Naturella paketai

Naturella paketai – tai puikus bei ganėtinai dažnas pasirinkimas. Šis produktas yra sukurtas iš medvilnės ir papildomų medžiagų, padedančių apsaugoti odą nuo sudirginimo. Daugumos higieninių paketų sudėtyje galima rasti losjono su ramunėlių ekstraktu. Šis ganėtinai efektyviai neutralizuoja nemalonų kvapą. Taigi, belieka pasirinkti tinkamą sugeriamumą – jų gausu tikrai įvairių. 

Gentle day paketai

Gentle day paketai iš kitų šios kategorijos produktų išsiskiria savo ekologiškumu. Taigi, tai puikus variantas žmonėms, kuriems rūpi aplinkosauga. Šie paketai itin gerai absorbuoja skystį ir paverčia jį žele. Be to, pastebima, kad Gentle day produkcija sugeria daugiau kraujo nei įprasti variantai. Ką dar reikėtų žinoti? Ši priemonė pasižymi išties didele privalumų gausa. Pirmiausiai, paketai yra itin švelnūs bei puikiai priglunda. Šoninės klostės idealiai apsaugo nuo pratekėjimo. Patys paketai yra laidūs orui, todėl oda gali kvėpuoti. Be to, speciali anijonų juostelė apsaugo nuo nemalonaus kvapo ir bakterijų dauginimosi. Šios priemonės sudėtyje taip pat nėra chemikalų ar kvapiklių, kurie gali sudirginti odą. Dar vienas svarbus aspektas – tinkamai parinktas pH neišbalansuoja makšties terpės. Taigi, tai išties puikus variantas, kurį turėtumėte apsvarstyti. 

Medžiagos, į kurias svarbu atsižvelgti

Kai kurie paketai gali išties sudirginti odą ir priversti jausti nemalonius simptomus. Norint to išvengti, svarbu atsižvelgti į pasirinkto varianto sudėtį. Pavyzdžiui, puiku, jeigu paketuose nėra papildomų kvapiklių. Norėdami neutralizuoti nemalonų kvapą, verčiau pasirinkite variantus su anijonų juostele. Ši pasižymi gebėjimu pristabdyti bakterijų dauginimąsi ir sumažinti diskomfortą. Taigi, tai gerokai natūralesnis bei geresnis pasirinkimas. Be to, puiku, jeigu paketas yra pagamintas iš celiuliozės ir medvilnės. Toks variantas neblogai sugers kraują bei šį paskirstys, nukreipdamas į sekantį sluoksnį. Žinoma, pravartu atsižvelgti ir į naudojamus klijus. Juk paketas turi prilipti prie apatinių. Geriausia įsigyti iš netoksiškų klijų pagamintą produktą. Rekomenduojama vengti tokių variantų, kurių sudėtyje gausu dažiklių, chloro ir kitų kenksmingų chemikalų. 

Lašeliai ant pakuotės

Įprastai ant kiekvienos paketų pakuotės būna nupieštas tam tikras lašelių kiekis. Ką tai reiškia? Iš esmės, lašeliai simbolizuoja kraujo sugėrimo laipsnį. Pavyzdžiui, jeigu šis nupieštas tik vienas, tokie paketai labiau tiks negausių menstruacijų metu. Kita vertus, juos taip pat galima pasirinkti sirgimo pradžioje arba pabaigoje. Tuo tarpu, vienas arba du lašeliai dažniausiai yra vadinami dieniniais paketais. Juos keisti rekomenduojama kas 4–6 valandas. Toks variantas dažniausiai yra dėvimas dienos metu, atliekant įvairias įprastas veiklas. Visgi, nakčiai reikėtų pasirinkti 4 lašelius. Tokie paketai pasižymi dideliu sugeriamumo laipsniu. Įprastai šie gali būti dėvimi iki 12 valandų. Taigi, tai puikus pasirinkimas nakčiai, jog galėtumėte ramiai išsimiegoti bei pailsėti. 

Paketai po gimdymo

Dauguma moterų po gimdymo kurį laiką susiduria su kraujavimu. Tam, kad palaikytumėte tinkamą higieną, galima naudoti kokybiškus paketus. Visgi, rekomenduojama pasirinkti kuo natūralesnį variantą. Be to, puiku, jeigu paketai būtų laidūs orui ir pasižymėtų aukštu sugeriamumo laipsniu, ypatingai pirmomis dienomis. Žinoma, tinkamas priemones po gimdymo reikėtų pasirinkti atsižvelgiant į individualią situaciją. Pavyzdžiui, jeigu kraujavimas yra itin gausus, galbūt pravartu pasirinkti sauskelnes. Kita vertus, šiam sumažėjus, galima dėvėti paketus arba įklotus. Visgi, jokiu būdu nenaudokite tamponų, mat tai nėra tinkama priemonė iškart po gimdymo. Bet kokiu atveju, tikėtina, jog paketus reikės dėvėti maždaug iki 8 savaičių. Taigi, svarbu pasirinkti išties kokybišką variantą. 

Kokius negalavimus gali sukelti paketai?

Netinkamai parinkti ir nekokybiški paketai gali sukelti tam tikrus negalavimus. Dažniausiai moterys susiduria su tokiais simptomais, kaip iššutimai, odos bėrimas, nutrynimai. Be to, kai kurioms iš jų pasireiškia nemalonus kvapas. Netinkamai parinktas paketų dydis gali nulemti pratekėjimą. Tokia nelaimė sukelia nemažai streso, ypatingai būnant ne namuose. Dėl šios priežasties, galutinį variantą derėtų pasirinkti atsakingai. Pirmiausiai, atsižvelkite į Jums tinkamą sugeriamumo lygį ir paties paketo dydį. Be to, visuomet rekomenduojama rinktis orui laidžius bei “kvėpuojančius” variantus. Tai ypatingai aktualu vasaros metu, kuomet visas kūnas stipriai prakaituoja. Kita vertus, visuomet patariama pasirinkti natūralius paketus. Įvairius sudirginimus dažnai sukelia tokios medžiagos, kaip viskozė, plastikas, kvapikliai. Deja, pastarųjų kai kurių paketų sudėtyje tikrai gausu. Nepamirškite, kad moterų išoriniai lyties organai yra ganėtinai jautrūs. Taigi, nuolat liesdamiesi su cheminėmis medžiagomis, šie gali sudirgti. Laimei, natūralios higienos priemonės padės sumažinti riziką. Taigi, rinkitės jas atsakingai. 

Kaip pasirinkti paketus?

Renkantis higieninius paketus, svarbu atsižvelgti į kelis aspektus. Pirmiausiai, atkreipkite dėmesį į medžiagas, iš kurių šie yra pagaminti. Kaip jau minėjome kiek anksčiau, pasistenkite pasirinkti natūralius variantus. Be to, visuomet rekomenduojama pirkti orui laidžius produktus. Tai ypatingai aktualu šiltuoju metų laikotarpiu, kuomet kūnas nuolat prakaituoja. Žinoma, verčiau nesirinkite kvapnių paketų. Renkantis tinkamą variantą, atsižvelkite į tai, kokiam apatinių kelnaičių tipui šis skirtas. Be to, svarbu pasirinkti optimalų sugeriamumą. Tai – itin individualus aspektas, galintis svyruoti skirtingomis menstruacijų dienomis. Dėl šios priežasties, kai kurios moterys įsigyja kelių rūšių paketus. Vieni būna skirti dėvėjimui dienomis, kiti – naktimis. Jautrią intymios zonos odą turinčioms moterims patariama rinktis hipoalerginius variantus. Be to, atsižvelkite į tai, kaip gerai šie prisitvirtina prie apatinių, jog kraujas neprabėgtų pro šonus. Kaip jau minėjome kiek anksčiau, kai kurie paketai turi specialius sparnelius. Tai – puikus būdas apsisaugoti nuo pratekėjimo. 

Higieniniai paketai šlapimo nelaikymui 

Nors higieniniai paketai dažniausiai yra naudojami menstruacijų metu, kai kurie žmonės šiuos taip pat įsigyja apsisaugoti nuo šlapimo nelaikymo sukeliamo diskomforto. Žinoma, kartais tai gali tapti išties gera išeitimi. Tačiau, įprasti higieniniai paketai dažniausiai tinka tik tuo atveju, jeigu šlapimo nelaikymas yra negausus. Susidūrus su rimtesne problema, reikės ieškoti specialiai tam sukurto produkto. Šlapimo nelaikymui skirti paketai ant pakuotės dažniausiai turi gerokai daugiau lašelių, pavyzdžiui, 6–8. Bet kokiu atveju, atsižvelkite į individualią situaciją ir pasirinkite labiausiai Jums tinkamą variantą. Puiku, jeigu įsigytas produktas yra sukurtas iš orui laidžių medžiagų. Svarbu, jog šis sulaikytų šlapimą, apsaugotų nuo pratekėjimo bei neutralizuotų prastą kvapą. Žinoma, reikėtų atsižvelgti ir į tai, kaip paketas priglunda prie odos.

Svarbu paminėti, jog įprastai, šlapimo nelaikantiems asmenims paketus reikėtų keisti maždaug 5 kartus per dieną. Žinoma, tai priklauso nuo problemos lygio ir paties produkto tipo. Visgi, svarbiausia, jog paketą pakeistumėte tol, kol šis dar nepersipildė. Kitu atveju, galite susidurti su pratekėjimu, prastu kvapu ar net odos infekcijomis. Žinoma, greičiausiai kyla klausimas – o ką daryti nakties metu? Na, čia galioja šiek tiek kitokios taisyklės. Paketai turi padėti Jums gerai išsimiegoti, o ne trukdyti. Taigi, išties galima juos keisti kiek rečiau. Kita vertus, jeigu šie prisipildo pernelyg greitai, nakčiai pasirinkite alternatyvias priemones, pavyzdžiui, sauskelnes. 

Kaip naudoti paketus?

Paketų naudojimas yra išties paprastas. Pirmiausiai, pakelį reikia išimti iš pakuotės ir išvynioti. Tuomet atsargiai nuimkite paketą, tačiau plėvelės dar neišmeskite. Ji bus naudinga kiek vėliau, todėl atidėkite šią į šoną. Paketą užklijuokite ant apatinių kelnaičių ir įsitikinkite, jog šis gerai prigludo. Ilgesnis jo galas turi būti nugarinėje dalyje. Jeigu paketas su sparneliais, nepamirškite šių pritvirtinti prie kelnaičių. Atėjus laikui pakeisti panaudotą variantą, nuklijuokite jį ir įvyniokite į anksčiau paminėtą plastikinę plėvelę. Jokiu būdu nemeskite paketo į klozetą. Įvyniotą produktą palikite šiukšliadėžėje. Taigi, kaip galite matyti, šio naudojimas yra išties paprastas.

Paketų dėvėjimas vasarą

Nors atsakingai pasirinkti paketus svarbu visais metų laikais, ypatingai atsižvelkite į tai vasarą. Geriausia, jog įsigytas produktas pasižymėtų iš medvilnės pagamintu paviršiumi. Be to, vasaros metu paketą reikėtų keisti kas 3–4 valandas. Jokiu būdu nedėvėkite šio ilgiau, net jeigu kraujuojate negausiai. Žinoma, šis aspektas negalioja nakties metu. Dauguma moterų su nemaloniais simptomais susiduria būtent šiltuoju metų laiku. Tai gali būti niežulys, paraudimas arba įvairūs bėrimai. Kita vertus, vasarą taip pat padaugėja atvejų, kuomet skundžiamasi gausesnėmis išskyromis. Tai gali signalizuoti apie įvairias ligas, pavyzdžiui, vulvitą, kandidozę, vaginozę. Visgi, šiltuoju metų laiku reikėtų ypatingai atsižvelgti į intymios zonos higieną. Taigi, pasistenkite rinktis kuo natūralesnius paketus bei kitas priemones, pavyzdžiui, prausiklį ar servetėles. Menstruacijų metu naudojami produktai turi leisti odai kvėpuoti. Kitu atveju, sukursite idealias sąlygas bakterijų dauginimuisi. Šios itin mėgsta aplinką, kurioje nebūtų oro, tačiau laikytųsi drėgmė. Kita vertus, ne ką mažiau pravartu atsižvelgti į dėvimus drabužius. Jeigu šie aptempti ir neleidžia odai kvėpuoti, galite susidurti su anksčiau minėtomis problemomis. Taigi, nepamirškite į tai atsižvelgti. Kitu atveju, po kiek laiko neišvengiamai turėsite kreiptis į ginekologą. 

Ką reikėtų žinoti apie menstruacijas?

Menstruacijos yra natūralus fiziologinis procesas moters organizme. Su šiuo vieną kartą per mėnesį susiduria kiekviena reprodukcinio amžiaus dailiosios lyties atstovė. Įprastai menstruacijos prasideda 12–13 metų sulaukusioms mergaitėms. Žinoma, kai kuriais atvejais tai nutinka anksčiau arba vėliau. Dažniausiai kraujavimas tęsiasi iki 7 dienų. Menstruacijų metu moterys gali susidurti su įvairiu diskomfortu ar skausmu. Visgi, šis neturėtų būti itin stiprus. Taigi, jei negalite kentėti skausmo, reikėtų kreiptis į ginekologą. Menstruacijos taip pat gali apsunkinti įprastą kasdienybę. Pavyzdžiui, dažnai tampa nepatogu sportuoti. Be to, kai kurioms moterims tai sugadina atostogas ar svarbias šventes. Žinoma, tinkamai parinktos priemonės gali bent šiek tiek pagerinti situaciją. Pavyzdžiui, sportuojant ar maudantis geriausia dėvėti tamponus. Kita vertus, norint apsisaugoti nakties metu, rekomenduojama pasirinkti kokybiškus paketus. 

Svarbiausios intymios higienos taisyklės

Palaikyti tinkamą higieną svarbu visuomet – ne tik menstruacijų metu. Visgi, egzistuoja kelios taisyklės, kurias atsiminti pravartu kiekvienai moteriai. Pavyzdžiui, praustis reikėtų ne per retai ir ne per dažnai. Be to, svarbu, jog naudotumėte tik specialiai intymiai higienai skirtas priemones. Kitu atveju, galite sutrikdyti natūralią makšties mikroflorą. Renkantis tinkamas priemones, svarbu atsižvelgti į jų sudėtį. Puiku, jeigu ten galima rasti tokių medžiagų, kaip pieno rūgštis, ramunėlių ekstraktas, alijošius. Kita vertus, svarbu nepamiršti pasirinkti ir tinkamų apatinių. Geriausia, jeigu šie būtų pagaminti iš medvilnės. Be to, rekomenduojama rinktis orui laidžius apatinius, gebančius sugerti drėgmę. Pasistenkite vengti pernelyg aptemptų arba sintetinių drabužių. Žinoma, taip pat nepamirškite reguliariai apsilankyti pas ginekologą. 

Kokie simptomai rodo sveikatos sutrikimus?

Su nemaloniu kvapu intymioje kūno zonoje galima susidurti dėl įvairių priežasčių. Kartais taip nutinka pernelyg gausiai prakaituojant ar valgant tam tikrus maisto produktus. Žinoma, neretai prastas kvapas pasireiškia ir menstruacijų metu. Kita vertus, tokia problema taip pat gali atsirasti dėl bakterijų pertekliaus. Taigi, į kiekvieną panašų simptomą reikėtų žvelgti itin atsakingai. Ryškus kvapas gali byloti apie bakterinę vaginozę. Tačiau svarbu atsižvelgti ir į kitus simptomus. Nuolat susiduriantiems su niežuliu arba dirginimu taip pat reikėtų susirūpinti. Be to, netinkama higiena gali paskatinti kandidozės infekcijos atsiradimą. Ši problema sukelia baltas makšties išskyras, niežulį ir deginimo jausmą. Taigi, nepamirškite laikytis anksčiau nurodytų tinkamų higienos taisyklių. Be to, svarbu atsižvelgti į tai, kokias priemones pasirenkate ir menstruacijų metu.

Mano krepšelis