Kaina
Prekinis ženklas
Filtrai
Kaina
Prekinis ženklas

Plaukų šampūnai

Šampūnai yra dažniausiai naudojama plaukų priežiūros priemonė. Pastaruosius į savo rutiną įtraukia praktiškai kiekvienas. Be abejo, tam, jog plaukai atrodytų sveiki bei žvilgantys, geriausia naudoti papildomų priemonių – kondicionierių, kaukę, aliejų. Visgi, visko pradžia yra būtent kokybiškas šampūnas. Pastarąjį derėtų pasirinkti atsižvelgiant į savo plaukų tipą, problematiką ir pačios priemonės sudėtį. Šampūnų tikrai gausu įvairių – drėkinančių, maitinančių, atkuriančių. Dalis jų padeda kovoti su pleiskanomis, plaukų slinkimu, riebalavimusi ar net atopiniu dermatitu. Tad, belieka pasirinkti tai, kas geriausiai atspindi dabartinę Jūsų situaciją.

Rodyti daugiau
7 prekė(s)
Apivita
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Išparduota
Apivita
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Išparduota
Apivita
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Išparduota
Apivita
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Išparduota
Apivita
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Išparduota
Apivita
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Išparduota
Apivita
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Išparduota

Plaukų šampūnai – kaip pasirinkti?

Renkantis plaukų šampūną, pirmiausiai reikėtų atsižvelgti į dabartinę savo situaciją bei kamuojančias problemas. Be to, patariama bent retkarčiais šiuos keisti tarpusavyje, pavyzdžiui, kurį laiką naudoti drėkinantį, o vėliau maitinantį produktą. Bet kokiu atveju, kokybiškas šampūnas yra vienas iš esminių aspektų, nulemsiančių, kaip gerai atrodys Jūsų plaukai. Dėl šios priežasties, svarbu atidžiai jį pasirinkti. Be jokios abejonės, sausesniems plaukams reikėtų ieškoti drėkinančio šampūno. Kita vertus, riebesnius geriau plauti skirtingomis priemonėmis pakaitomis. Pavyzdžiui, kartais galima naudoti normaliems, o kartais riebaluotis linkusiems plaukams skirtą šampūną. Be abejo, egzistuoja ir gydomieji produktai, tinkantys tiems, kurie kovoja su pleiskanomis ar panašiomis bėdomis. Visgi, dažnas asmuo pamiršta, jog bėgant laikui plaukų tipas gali pasikeisti. Taigi, vienas šampūnas tikriausiai nebus tinkamas visam likusiam gyvenimui.

Kokybiški šampūnai – ko ieškoti sudėtyje?

Plaukų šampūnai be sulfatų populiarėja vis labiau ir visai ne be reikalo. Pastebėta, kad šio tipo medžiagos nemenkai dirgina galvos odą. Be to, pastarosios gali paveikti kiek jautresnius plaukus bei imti juos alinti. Kita vertus, šios sudedamosios dalies visiškai išvengti dažniausiai nepavyksta. Tačiau, skaitydami etiketes galite ieškoti produktų, kuriuose sulfatų būtų kiek mažiau. Visgi, dažnai rekomenduojama privengti ir silikonų. Pastebėta, kad šie ima kauptis ant plauko bei nebeleidžia jam gauti pakankamai drėgmės. Be abejo, dauguma produktų savo sudėtyje silikono greičiausiai turės. Kita vertus, galite pabandyti paieškoti tokių priemonių, kuriose jo būtų mažiau.

Visgi, vertėtų pereiti prie labiau teigiamų aspektų. Tad, ko ieškoti kokybiškame šampūne? Puiku, jeigu jame yra įvairių vitaminų ir mineralų. Taipogi, plaukams ypač naudingos aminorūgštys. Kita vertus, sudėtyje taip pat galima ieškoti keratino, biotino, hialurono. Šios medžiagos drėkina plaukus, skatina jų augimą ir pasižymi atkuriančiomis savybėmis. Be to, tarp naudingų medžiagų neretai būna ir įvairūs aliejai. Atsižvelgiant į Jūsų plaukų tipą, šie taip pat gali pagelbėti išspręsti tam tikras problemas. Taigi, nepamirškite susitelkti tiek į asmeninius poreikius, tiek atidžiai panagrinėti pasirinkto produkto sudėties.

Sausas šampūnas

Sausas šampūnas yra puikus pasirinkimas tada, kai neturite laiko išsiplauti galvos, tačiau reikia, jog ši neatrodytų „riebaluota“. Be abejo, kai kuriems tai gali skambėti keistai. Kita vertus, dalis žmonių turi pilną galvos plovimo ritualą – naudoja kondicionierių, įvairias kaukes, aliejus bei serumus. Tokiu atveju, visas procesas gali užtrukti gerokai ilgiau. Taigi, sausas šampūnas yra puikus išsigelbėjimas skubantiems. Visgi, pastarojo nereikėtų naudoti pernelyg dažnai. Be to, nepatariama šiuo pakeisti įprasto šampūno. Dauguma produktų būna parduodami purškiklių pavidalu. Belieka užpurkšti šampūno ant galvos odos bei atsargiai iššukuoti. Šios priemonės nereikėtų naudoti ant šlapių plaukų, taipogi, patariama to nedaryti daugiau nei kelias dienas iš eilės. Sausas šampūnas tinka tiek skubantiems, tiek keliaujantiems į gamtos išvykas, kuomet išsiplauti galvą tampa sudėtingiau.

Mano krepšelis