Close
Paieškos rezultatai
Prekiių filtrai

Prekės kūdikiams ir jų priežiūrai

Žiūrėti kaip Tinklelis Sąrašas
Rikiuoti pagal
Rodyti puslapyje
„Libellys Dermo-Sensitive“ sauskelnės S (3-6 kg) 30 Vnt. paveikslėlis
Laikinai neturime

„Libellys Dermo-Sensitive“ sauskelnės S (3-6 kg) 30 Vnt.

Specialiai sukurtos alergijos rizikai sumažinti. „Libellys“ sauskelnėse nėra nė vieno iš 26 Europos Sąjungoje išvardytų alergenų. „Libellys“ atidžiai stebi produktų kokybę ir reguliariai atlieka kokybės kontrolės analizę nepriklausomose laboratorijose.
Mother-K PPSU gertuvė su silikoniniu šiaudeliu, mėlyna, 200ml. paveikslėlis
Laikinai neturime

Mother-K PPSU gertuvė su silikoniniu šiaudeliu, mėlyna, 200ml.

Gertuvė su šiaudeliu vaikams iki 4 metų amžiaus! Gertuvė su specialiu vožtuvu, kuris užtikrina, jog skysčiai iš jos nelašėtų! • Sukurta ypač paprastai priežiūrai, šiaudelis lengvai išsiardo. Skysčiai teka tik viena kryptimi – į viršų, traukiant. • Nėra kenksmingų PP medžiagų! Ypatingai skaidrus buteliukas, pagamintas iš PPSU plastiko, kuris ypač atsparus karščiui – šalčiui bei dūžiams. • Patrauklus ir unikalus dizainas, kurį pamėgo viso pasaulio tėveliai ir vaikučiai.
K-MOM „Zero Dust“ ekologiškas skalbinių ploviklis (bekvapis) paveikslėlis
Laikinai neturime

K-MOM „Zero Dust“ ekologiškas skalbinių ploviklis (bekvapis)

Skirtas kūdikių ir jų šeimos narių drabužiams • 1000ml. • Bekvapis. • Skirta aukštos kokybės drabužiams, įvairiems audiniams ir vilnai. Ekologiškas, sertifikuotas Pietų Korėjos apsaugos ministerijos Skalbkite be rūpesčių, skalbiklis su ypač išgrynintu vandeniu! • Sertifikuotas. • Nepalieka jokių skalbiklio likučių. • Puikiai išvalo skalbinius. • Natūraliai išgauti ir saugūs ingredientai iš daržovių. Ant pakuotės nurodyta pagaminimo data. Gaminys galioja 36 mėn. nuo pagaminimo datos.
HEORSHE SILIKONINIAI INDAI VAIKAMS, ROŽINĖ paveikslėlis
Laikinai neturime

HEORSHE SILIKONINIAI INDAI VAIKAMS, ROŽINĖ

Aukšos kokybės silikono indų rinkinys. Ryški indų spalva patraukia vaiko dėmesį, skatina mažyli domėtis maistu.Tvirtai prilimpantis prie paviršiaus dubenėlis ir lėkštė. Puodelis itin ergonomiškas, stabiliu pagrindu. Galima šildyti mikro bangų krosnelėje, naudoti šaldiklyje.
Mother-K mamos pieno saugojimo maišeliai, 200ml., 30vnt. paveikslėlis
Laikinai neturime

Mother-K mamos pieno saugojimo maišeliai, 200ml., 30vnt.

Turi etiketes, pieno supylimo datai užrašyti. Pastatoma pakuotė ir tvirtas užspaudimas. Maišelis automatiškai rodo temperatūrą. Pagaminta iš saugių medžiagų.
tntn mom's antklodė nuo spinduliavimo, geltonos spalvos paveikslėlis
Laikinai neturime

tntn mom's antklodė nuo spinduliavimo, geltonos spalvos

Antklodė nuo spinduliavimo su EML apsauga! 100% medvilninis audinys, leidžiantis mamai ir kūdikiui jaustis patogiai ir švelniai; EML apsauginis audinys, naudojamas kaip pamušalas, apsaugo mamą ir kūdikį nuo radiacijos, kurią sukelia kompiuteris, mobilusis telefonas, televizorius
HEORSHE SILIKONINIS KRAMTUKAS- APYRANKĖ paveikslėlis
Laikinai neturime

HEORSHE SILIKONINIS KRAMTUKAS- APYRANKĖ

Tinkamo ilgio dirželis, prisitvirtina ant rankos, kaip laikrodžio apyrankė. Dydį galima lengvai reguliuoti. Didžiausias kramtuko apyrankės privalumas, mažylis jo nepames. Lengvai reguliuojama kramtuko apyrankė apsaugo nuo įspaudų, tinkama kūdikiui nuo 3-12 mėnesių.