Close
Paieškos rezultatai
Prekiių filtrai

T-LAB PROFESSIONAL

Žiūrėti kaip Tinklelis Sąrašas
Rikiuoti pagal
Rodyti puslapyje
T-LAB Professional Blond Ambition Shampoo Šampūnas šviesiems plaukams 750 ML paveikslėlis
Laikinai neturime

T-LAB Professional Blond Ambition Shampoo Šampūnas šviesiems plaukams 750 ML

Šampūnas Blond Ambition šviesintiems ir balintiems plaukams švelniai išplauna galvos odą, skatina jos atsistatymą ir atkuria hidrolipidinį balansą bei pH lygį po plaukų balinimo procedūros. Išsaugo žvilgantį šviesintų plaukų atspalvį ir sveiką galvos odą.
T-LAB Professional Blond Ambition Conditioner Kondicionierius šviesiems plaukams 750 ML paveikslėlis
Laikinai neturime

T-LAB Professional Blond Ambition Conditioner Kondicionierius šviesiems plaukams 750 ML

Kondicionierius Blond Ambition atstato ir maitina plaukus, neapsunkindamas jų, grąžina plaukams natūralų elastingumą. Nuostabus atgaivinamasis poveikis ir blizgesys.
T-LAB Professional VOLUME BOOSTER STYLING SPRAY/MODELIAVIMO PURŠKIKLIS PLAUKŲ APIMČIAI PADIDINTI 150 ML paveikslėlis
Laikinai neturime

T-LAB Professional VOLUME BOOSTER STYLING SPRAY/MODELIAVIMO PURŠKIKLIS PLAUKŲ APIMČIAI PADIDINTI 150 ML

Visų tipų plaukams, puikiai tinka švelniems, ploniems plaukams, neturintiems apimties ir pilnumo .„Volume Booster“ modeliavimo purškiklis yra lengva apimtį suteikianti purškiama priemonė, pagaminta iš UNIKALAUS NATŪRALAUS KOMPLEKSO pagrįsto sertifikuotais ekologiškais ingredientais ir sukurta kaip šaknis pakelianti, sustiprinanti bet kokį plaukų stilių, užtikrinanti lanksčią fisaciją. Priduoda elastingumo ir natūralaus gyvumo, neapsunkindama plaukų. Tinka visų tipų plaukams.
T-LAB Professional HAIR DESIGNER ONE-FOR-ALL STYLING LOTION/PLAUKŲ MODELIAVIMO LOSJONAS VISŲ TIPŲ ŠUKUOSENOMS FORMUOTI 150 ML paveikslėlis
Laikinai neturime

T-LAB Professional HAIR DESIGNER ONE-FOR-ALL STYLING LOTION/PLAUKŲ MODELIAVIMO LOSJONAS VISŲ TIPŲ ŠUKUOSENOMS FORMUOTI 150 ML

Visų tipų plaukams, puikiai tinka sausiems, lūžinėjantiems, garbanotiems ar šiurkštiems plaukams. Formuoja, glotnina ir sutramdo nepaklusnius plaukus. Drėkina, kad atgautų švelnumą ir nekontroliuojamus plaukus paverstų valdomais, ir tuo pačiu juos maitina.
T-LAB Professional ALL OVER DREAM 15 ACTIONS CREAM/PLAUKŲ KREMAS SU 15 VEIKIMO GALIMYBIŲ 150 ML paveikslėlis
Laikinai neturime

T-LAB Professional ALL OVER DREAM 15 ACTIONS CREAM/PLAUKŲ KREMAS SU 15 VEIKIMO GALIMYBIŲ 150 ML

Visų tipų plaukams, maitina plaukus ir mažina statiškumą, tuo pačiu užtikrinama apsauga nuo karščio ir UVA / UVB spindulių. „All Over Dream 15 Actions“ kremas yra sudarytas iš 15 aktyvių ekologiškų ir novatoriškų ingredientų; sukurtas taip, kad plaukus kondicionuotų visą dieną, sumažintų statiškumą ir pagerintų plaukų formavimą. Leidžia greičiau išdžiovinti plaukus ir juos suformuoti, išlaikant natūralų hidro-lipidų balansą ir apsaugant plaukų galiukus nuo lūžinėjimo.
T-LAB Professional GRAND FIX HAIR SPRAY MEDIUM – Vidutinės fiksacijos plaukų lakas elegantiškai fisacijai 300 ML paveikslėlis
Laikinai neturime

T-LAB Professional GRAND FIX HAIR SPRAY MEDIUM – Vidutinės fiksacijos plaukų lakas elegantiškai fisacijai 300 ML

Plaukų lakas yra suformuluota iš UNIKALAUS NATŪRALAUS KOMPLEKSO, kurį sudaro: Provitaminas B5 ramina ir švelniai rūpinasi galvos odos paviršiumi ir plaukais. Jis stiprina plaukų stiebą ir stimuliuoja ląstelių regeneraciją.
T-LAB Professional GRAND FIX HAIR SPRAY STRONG – Stiprios fiksacijos lakas puikiai sausai fisacijai 300 ML paveikslėlis
Laikinai neturime

T-LAB Professional GRAND FIX HAIR SPRAY STRONG – Stiprios fiksacijos lakas puikiai sausai fisacijai 300 ML

Plaukų lakas yra suformuluota iš UNIKALAUS NATŪRALAUS KOMPLEKSO, kurį sudaro: Provitaminas B5 ramina ir švelniai rūpinasi galvos odos paviršiumi ir plaukais. Jis stiprina plaukų stiebą ir stimuliuoja ląstelių regeneraciją.
T-LAB Professional GRAND FIX HAIR SPRAY SUPER STRONG – Itin stiprios fiksacijos plaukų lakas grandioziniai plaukų fiksacijai 300 ML paveikslėlis
Laikinai neturime

T-LAB Professional GRAND FIX HAIR SPRAY SUPER STRONG – Itin stiprios fiksacijos plaukų lakas grandioziniai plaukų fiksacijai 300 ML

Itin stiprios fiksacijos plaukų lakas yra suformuluota iš UNIKALAUS NATŪRALAUS KOMPLEKSO, kurį sudaro: Provitaminas B5 ramina ir švelniai rūpinasi galvos odos paviršiumi ir plaukais. Jis stiprina plaukų stiebą ir stimuliuoja ląstelių regeneraciją.
T-LAB Professional VELVET FLEX HAIR MOUSSE MEDIUM HOLD – Vidutinės fiksacijos plaukų putos 300 ML paveikslėlis
Laikinai neturime

T-LAB Professional VELVET FLEX HAIR MOUSSE MEDIUM HOLD – Vidutinės fiksacijos plaukų putos 300 ML

Plaukų putos yra suformuluotos iš UNIKALAUS NATŪRALAUS KOMPLEKSO, kurį sudaro: Provitaminas B5 ramina ir švelniai rūpinasi galvos odos paviršiumi ir plaukais. Jis stiprina plaukų stiebą ir stimuliuoja ląstelių regeneraciją.
T-LAB Professional VELVET FLEX HAIR MOUSSE STRONG HOLD – Stiprios fiksacijos plaukų putos 300 ML paveikslėlis
Laikinai neturime

T-LAB Professional VELVET FLEX HAIR MOUSSE STRONG HOLD – Stiprios fiksacijos plaukų putos 300 ML

Plaukų putos yra suformuluotos iš UNIKALAUS NATŪRALAUS KOMPLEKSO, kurį sudaro: Provitaminas B5 ramina ir švelniai rūpinasi galvos odos paviršiumi ir plaukais. Jis stiprina plaukų stiebą ir stimuliuoja ląstelių regeneraciją.
T-LAB Professional AIR BALANCE ANTISTATIKAS 300 ML paveikslėlis
Laikinai neturime

T-LAB Professional AIR BALANCE ANTISTATIKAS 300 ML

Atistatikas yra besvoris plaukų lakas suformuluotas iš UNIKALAUS NATŪRALAUS KOMPLEKSO, kurį sudaro: PANTENOLIS (PROVITAMINAS B5) Ramina ir švelniai rūpinasi galvos oda bei plaukais. Stiprina plauko apsauginio sluoksnio struktūrą ir skatina ląstelių atsinaujinimą.
T-LAB PROFESSIONAL CURL PASSION šampūnas garbanotiems plaukams 750 ML paveikslėlis
Laikinai neturime

T-LAB PROFESSIONAL CURL PASSION šampūnas garbanotiems plaukams 750 ML

Nuostabioms garbanoms ir žavingoms bangoms.
T-LAB Professional Curl Passion Conditioner Kondicionierius garbanotiems ir besibanguojantiems plaukams 750 ML paveikslėlis
Laikinai neturime

T-LAB Professional Curl Passion Conditioner Kondicionierius garbanotiems ir besibanguojantiems plaukams 750 ML

Kondicionierius Curl Passion švelniai prižiūri garbanotus plaukus ir pripildo juos gyvybiškai svarbios drėgmės. Minkština ir atstatoplauko paviršių, suteikia plaukams elastingumo ir apsaugo nuo karščio. Be parabenų ir sulfatų, 97% ekologiškas produktas.
T-LAB Professional NATURAL LIFTING DUO TREATMENT – NATŪRALAUS PAKĖLIMO DUO KONDICIONIERIUS-KAUKĖ 300 ML paveikslėlis
Laikinai neturime

T-LAB Professional NATURAL LIFTING DUO TREATMENT – NATŪRALAUS PAKĖLIMO DUO KONDICIONIERIUS-KAUKĖ 300 ML

Momentali plaukų apimtis, galvos odos drėkinimas ir ilgalaikis skatinimas plaukų augimą. Skirta retiems, ploniems ir visų tipų plaukams, kuriems reikia apimties ir energijos. Padaro plaukus ypač gausius ir pakelia juos nuo šaknų. Plaukai akimirksniu atrodo storesni, vešlesnius ir pilnesnius. Daro stebuklus ploniems, švelniems plaukams.