Close
Paieškos rezultatai
Filters
Laikinai keičiasi Gintarinių vaistinių darbo laikas
ORIOVIT D
DUCRAY
IRONLINK
Gamtos Namai
SVR
banner
HJERTEMAGNYL
Lysi
Microlife
No-Spa
Nurofen
/scholl
Strepsils
Perskindol
Floradix
Kaip sumažinti riziką užsikrėsti COVID-19 Koronavirusu
banner
Užsakymų pristatymas į namus
Pristatymas į paštomatus
Naujienos
Laikinai keičiasi Gintarinių vaistinių darbo laikas 2020 m. balandžio 8 d., trečiadienis
Lietuvoje dėl koronaviruso infekcijos COVID-19, nuo kovo 16 dienos iki kovo 30 dienos, įsigaliojus karantinui ir siekiant užtikrinti tinkamą darbuotojų saugumą, sveikatą ir galimybę pailsėti laikinai keičiasi vaistinių darbo laikas. Labai prašome einant į vaistinę rūpintis savo, aplinkinių ir vaistininkų sveikata. Paisykite visų rekomendacijų, laikykitės 1 metro atstumo, jei vaistinėje yra daug žmonių, palaukite savo eilės lauke, stenkitės atsiskaityti banko kortele. Jeigu įmanoma nereceptinius vaistus ir kosmetiką užsisakykite internetinėje vaistinėje www.gintarine.lt.
Gintarinės vaistinės darbo laikas švenčių metu 2020 m. balandžio 7 d., antradienis
Šv. Velykų dienomis, keičiasi Gintarinių vaistinių darbo laikas.
Informuojame, kad susiklosčius beprecedentinei situacijai ir Lietuvos Respublikos Vyriausybei nusprendus paskelbti visuotinį karantiną Lietuvos Respublikos teritorijoje, laikinai keičiasi internetinės vaistinės www.gintarine.lt veikla, susijusi su nereceptinių vaistų pardavimu ir siuntų pristatymu kliento nurodytu adresu.
Daugkartinės veido kaukės 2020 m. kovo 25 d., trečiadienis
Gintarinės vaistinės komanda sutelkusi visas jėgas, kad jau artimiausiu metu jus pasiektų šiuo laikotarpiu tokios būtinos daugkartinės veido kaukės. Mes ir mūsų gamybiniai partneriai stengiasi kaip galima daugiau žmonių aprūpinti reikiamomis priemonėmis. Šiuo metu laukiame naujos kaukių siuntos.