Close
Paieškos rezultatai
Prekiių filtrai

Dressed in green Vyr. universalios sauskelnės-kelnaitės, Mod. Nr. O187024, M dydis

Kiekvienas iš mūsų nusipelnė jaustis saugiai, ramiai ir komfortiškai. Dressed in Green universalios sauskelnės-kelnaitės padės atsikratyti nerimo dėl šlapimo nelaikymo ir sugrąžins kokybišką kasdienybę į Jūsų gyvenimą.
Prekės kodas: 48824
Gamintojas: UAB "Omniteksas"
Prekės ženklas: Dressed in Green
Pakuotė: N1

Pristatymo laikas: iki 10 d.d.
29,90€
Kaina galioja tik užsakant internetu
- +

Kiekvienas iš mūsų nusipelnė jaustis saugiai, ramiai ir komfortiškai. Dressed in
Green universalios sauskelnės-kelnaitės padės atsikratyti nerimo dėl šlapimo nelaikymo ir sugrąžins
kokybišką kasdienybę į Jūsų gyvenimą.

Kiekvienas iš mūsų nusipelnė jaustis saugiai, ramiai ir komfortiškai. Dressed in Green universalios sauskelnės-kelnaitės padės atsikratyti nerimo dėl šlapimo nelaikymo ir sugrąžinskokybišką kasdienybę į Jūsų gyvenimą.

Savo išvaizda niekuo nesiskirdamos nuo įprastų klasikinio stiliaus apatinių, sauskelnės-kelnaitės sugeria net iki 75ml skysčių. Tai yra daugiau nei standartinis veido kremo pakuotės tūris. Unikali apatinių sudėtis ir švelniai priglundantis dizainas apsaugo nuo pratekėjimo ir užtikrina sausumo ir švaros pojūtį visą dieną. Tvirta, kokybiška ir antibakterinėmis savybėmis pasižyminti kelnaičių medžiaga yra praturtinta sidabro jonais naudojant SilverPlus technologiją, kuri stabdo virusų ir bakterijų dauginimąsi bei užkerta kelią nemalonaus kvapo susidarymui. Su Dressed in Green sauskelnėmis-kelnaitėmis saugiai jausitės ne tik užsiimdami kasdienėmis veiklomis, bet ir sportuodami. Ypač patogūs ir minkšti klasikinio stiliaus apatiniai tiks prie bet kokių viršutinių rūbų. Skalbti kelnaites galite iki 60 laipsnių temperatūroje, tačiau siekiant tausoti gamtos išteklius rekomenduojame rinktis žemesnę temperatūrą. Išskalbus džiovinkite džiovyklėje arba tiesiog padžiaukite – abejais atvejais kelnaitės išdžius akimirksniu.

Gaminio išmatavimų lentelė, cm

Eil. Nr. Mato pavadinimas M L XL
1. 1/2 liemens apimties 34 37 40
2. 1/2 apačios plotis 21,5 23 24,5
3. Priekio vidurio ilgis, suglaudus priekį su nugara 28,75 30 31,25
4. Šono ilgis be gumos 30,5 32 33,5
5.  Žingsnio siūlės ilgis su 1/2 klynelio 12,5 13 13,5